Margus66

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

10 meeldimist
1 postitust
29 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisin eelmise aasta augustis. Auto parkisin Punta Sabbionis. Katuse all terveks päevaks 5 euri. Päevapilet kõikide laevade ja bussidega oli 25 €.

Bookingust ja probleemide lahendamisest. Pole kuni eelmise aasta kõrghooajani probleeme olnud, kuid itaallased oskasid korraldada - müüsid hotelli topelt välja. Bookisin merevaatega toa hotellis, kus oleks pidanud olema merevaade ja konditsioneer. Esmalt ei tahetud tubagi anda. Lõpuks peale tõsisemat arvete klaarimist sain toa, mis oli koristamata, vaatega sisehoovi prügikastidele ja ilma konditsioneerita katuse all. Kes teab, mis valitseb Itaalias augusti alguses, see saab aru. Jälle tõsisem arveteklaarimine retseptionis ning kaks tundi jalutuskäiku linna peal, et anda hotellile aega koristada. Ahjaa, ennem ei liigutatud, kui lubasin Bookingdotkommi kaevata. Linnast tagasi tulles oli tuba korras, lõhnaküünlad nurkades, tavaliste linade asemel siidlinad ja rätikud. lisaks veel vabandused ette ja taha. Tõsi, konditsioneeri ei saanud, kuid kolm ventilaatorit tariti tuppa. Kaks päeva peale hotellist lahkumist helistati bookingdotkommist ja küsiti probleemi olemust, mida ma ei olnud kitsi neile seletama (tuli välja, et hotell oli ise bookingule minu peale kaevanud). Finaaliks oli Eestisse tagasijõudmisel prii majutus nädalaks Itaalias - ole mees ja anna teada, millal tahan. Niiet, booking klaarib kõik ära ja paremini kui ette kujutada oskad. Kui aga ise tüüpiline mitte millegiga rahul olev eestlane olla, siis ongi alati kõik teised süüdi ja sama mõõdupuuga mõõdetakse ka tagasi.

Väga vahva on kasutada otsingut, sest sealt jookseb ju lahti ainult üks või kaks teemat. Aga see selleks. Ehk oleks AndresR tänitamise asemel lingi pannud, kui nii hästi teab, et mis ja kus. Sorry, kui mu jutt ei meeldi, aga torisemise asemel võiks aidata. Päikest teile.

Eksole. Juunis küll, aga peaaegu juulis juba, ehk siis peale jaanipäeva. Ja seda kõike koleda kraaklemise läbi. Mistähendab, et annab neid pankureid ka nats pigistada. Aga see selleks. Tegelikult on tagumine aeg cashi peale üle minna. Või naturaalmajandusele ... lammas sea vastu.

Kui nõuda, siis väljastavad. Mul on kaks kaarti, üks visa electron.

Misajast Swedist VISa-kaarti ei saa?

Tänan viitamast vigadele. parandasin ära. Kommentaari mõte ikka ei muutunud. Istun Tallinnast lennukile ja mõne tunni pärast olen päikese all. Vahet ei ole, mis keeles mind teenindatakse. Valdan vabalt mitut keelt. Ehh, ei viitsi intriigi erikhi kommentaarist edasi punuda, saa oma väiklusest ise üle. Töö kaotanud ja pettasaanud reisijuhtidest on sellegipoolest kahju.

Mnjah. Selles mõttes on Nile Deltal õigus, et päike ei räägi ühtegi võõrkeelt või just vastupidi, kõnetab kõik tema emakeeles. Vahet ei ole, mis keelt räägib reisijuht. Sinna ju minnakse aja mahavõtmiseks ja päikesest B või D või E vitamiini laadimiseks. Niiet vahet ei ole, kellega minna, kui päike paistab ja meri on soe.

kuu tagasi igatahes sai ID-kaardiga kiiremini läbi kui passiga

Mis on reisikorraldaja ettevõtte nimi?

Pole hullu seal midagi. Eile tulin ja täiesti normaalne olukord. Niikuinii on kogu leedu 70 km/h, millest keegi ei hooli. Poola poolt tulles jätkus sama, mis poola kiirteedel - 120+. Ja teeremondi läbipääsu oodates oligi hea selga sirutada, pooltel kordadel paar minutit ootamist ei ole kirumist väärt. Samas Varssavi remondid panid küll pead vangutama ja olid närvesöövad.

Lae omale HERE. Töötab offline, kui eelnevalt oled vastavad riigid omale sisse tõmmanud.

Ei, mina ei pane midagi kinni, ma ironiseerisin irisemise teemal.

mõtleme siis jah natuke teise nurga alt ja paneme tripi hoopiski kinni, sest internetis on igasugu munichite ja münchenite kohta materjali terabaitide kaupa. ja meelega ei kasuta suurt ja väikest algustähte, et ninatargad abistamise asemel vigiseda saaks ja küsida et guugeldada ei oska vää. Alar aga on täitsamees - küsiti ja vastas.

Soovitaks päeva veeta Aberystwythis ning sealt matkata jalgsi mööda matkarada piki rannikut Borthi ning sealt edasi Aberdoweysse. Ilusa ilma puhul saate fantastilise päeva.

Paar aastat tagasi käisin Nizzas. See ei ole küll Itaalia, aga vesi oli just selline nagu filmides - sini-sinine ja kohutavalt läbipaistev. Niiet mina soovitaks küll hoopis sinna minna.

Et mis mõte? Ruubel ületas juba 100 $ piiri. tava vene kodanikke ei pane miski jätkusuutlikumalt oma tegude eest vastutama. "Vsjo nashe ...", tuleb tuttav ette. Ning see kordub ja kordub ja kordub.... Häid jõule

Täidetud. Peale viimast küsimust suunab tagasi algusse, võiks lõppeda näiteks viimase slaidiga "Tänan!"

Käisin paar aastat tagasi Kemeris ja Kirišis. Vahet ei ole, mis raha sul on, sai makstud nii türgi liirides, dollarites, eurodes, tsehhi kroonides ja vene rublades. Niiet, kõike saab.

Teeks liikluse üle arutlemiseks uue teema, siin aga jagaks muljeid, kogemusi ja emotsioone sõidust eesti-itaalia. Või mis?

Sellest on küll juba mitu aastat möödas, aga kui Londiniga tutvusin, siis ei kasutanud mingit transporti peale kanna ja varba. Kõik huvitavad kohad said läbi käidud ja uskumatult vahvad olid need hetked, mil sai lihtsalt istutud ja vaadatud elu mööda kulgemas. Samuti võib leida sel viisil kulgedes uskumatult lahedaid kohti. London või see mis seal vaadata on, asub üldjoontes ikka keset küla, mis ei ole nii suur midagi.

Tänud Mulgiroju, kena juhatuse eest. Pärnust panime plehku neljanda hommikul peale seitset. Kuna kimada ei viitsinud, siis umbes seitsmeks jõudsime Warssavi alla, kus 120 zloti eest saime kahepeale viisaka öömaja ja hommikusöögi kah. Viiendal peale hilist ärkamist ukerdasime edasi nii nagu Tomtom juhatas, ehk siis poolakate pealinnast mööda. Poolakad on oma kiirteede maksuputkad maha lammutanud ja raha ei korja - sõitsime mitmest maksuplatsist üle, kuhu olid veetud ajutised jooned ja lammutatud maksuputkad. Tee viis mööda kiirteid läbi tsehhi otse slovakkiasse ehk siis tänaseks oleme olnud Bratislavas juba kaks päeva. Neile, kes ütlevad, et see on mõttetu koht (olen nii kuulnud) soovitaks ise kohale sõita. Meie arvates täitsa lahe. Teeäärsed ööbimiskohad lõpevad lõuna-poolaga, tsehhis neid peaaegu ei ole ja slovakkias pole üldse. Teekleepsud on saadaval tanklates enne piiri ja ka piiri peal. Nii tsehhi, slovakkia kui austria 10-päeva kleepsu eest küsitakse igaühe eest 12 euri. Tsehhi oma peaks tagasi küsima, sest nende betoontee oli sellise kvaliteediga, et naisel kukkusid plommid välja ja mul ei seisnud prillid ees. Auto veermikuga nutsime koos. Peale kiiruse lisamist ja min 130 km/h kimamist muutus sõit suts paremaks,sest siis vist rattad enam igake konarusele ei jõudnud reageerida. Nüüd vaatame mis edasi saab, homme plaan edasi Viini sõita ja sealse elu-oluga tutvuda, praegu aga hilise linna peale pitsat või guljassi sööma, õlut igatahes kulub palavaga palju. Ahjaa, hotell peaaegu kesklinnas ei olegi nii kirvas - 37 euri öö kahe peale - peenutsejatele vist ei kõlba, aga sõpru linade vahel ei ole, sooja vett on ning normaalne teenindus kah, mida sa veel oskad tahta.