mammu111

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

3 meeldimist
5 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänan :) Siis pole hullu, teeme selle retke ikka kindlasti ära, ei raatsi loobuda.

Tänud, kohe kindlam tunne :)

Kas on mingit vahet, kui võrrelda Viareggiot ja Riminit?

No suured tänud, väga hea on toetuda teiste kogemustele. Asun kohe õhinaga reisiplaani viimistlemise kallale, see on minu meelest samuti huvitav osa reisist :)

Veel üks küsimus Itaalia rongisõidu kohta, puuduvad igasugused kogemused. Meil siin saab pileteid rongist osta, aga kuidas seal on asjad korraldatud? Kas on piletikassad või saab ise automaadist osta, rongist vist mitte?

La Spezia ja sealt rongiga Cinque Terresse tuleb niisiis kindlalt nimekirja. Firenze suhtes ka kohe parem tunne:) Üks asi, millest Maggiorest loobudes kahju on, et ei näe seal asuvaid aedu (Villa Taranto botaanikaaeda, Bella Isola), ma väikselt aiandushuviline. Aga kindlasti korvab selle kaunis loodus.

Aga jah, kuidas selle Firenze kesklinna saamisega on? Olen aru saanud, et autoga pole vist mõtet Itaalia linnadesse väga trügida, kitsad tänavad ja parkimskohti vähe. Kui jätta auto linna serva, kas kesklinn jääb väga kaugele? Kuidas sinna parem oleks saada, jalgsi või mingi ühistranpordiga? Bussiga, metrooga (on seal üldse metrood?) või on veel midagi, millega mugav edasi liikuda? Tahaks mingit ettekujutust, ei kulutaks seal asjatult aega ekslemiseks.

Aitähh soovituse eest, lihvin siis pisut oma reisiplaani kompaktsemaks.

Kaarti uurides on näha, et San Gimignanosse ei vii kiirteed, päris jupp maad on vist väiksemad kohalikud teed. Seega võtaks kulgemine tõenäoliselt omajagu aega. Aga ehk siis näeks paremini maastikku ja kohalikku eluolu?

Tänan soovituse eest, kahtlustasin ka, et Pisast Sienani saaks korraga liiga palju. Aga mida arvata San Gimignanost? Aga kuidas oleks parem Cinque Terresse minna, auto või muu transpordiga? Ei kujuta hästi ette, kuidas need teed on või missugused olud. Autoga ei pidavat sinna pääsema, kas ainult esimese külani saaks? Nojah, Maggiorest oleks ehk tõesti arukas seekord loobuda, vist jääks aega liiga napiks, aga kiusatus on tugev. Ja tahaks veel seal kandis oma silmaga näha seda võimast tammi ka, kus agent oo7 James Bond tegutses ;D.Ohh neid soove ja kiikse, inimene on ahne. Küll ahmiks neid elamusi, et jätkuks järgmise reisini :)

Aitäh vastamast, soovitus muidugi õige, aga mul võõrkeeltega kehvavõitu, mõtlesin, et küsin enne siit :)