Kringli

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Teine test ka tehtud. Tulime pühapäevasel päeval ja järgmine laupäev tul sõnum, et palun pange ennast teisele testile kirja, lisatud oli ka link. Test tehakse avalikus testimispunktis.

Vastuste kohta ei tea öelda aga lugesin kusagilt, et nad võivad karantiini panna küll kui lennul kellelgi positiivne.

Kui nad omal algatusel teevad siis ei pea midagi maksma.

To Emand: kui olete ühe flight passiga valmis saanud siis lõppu tuleb lahter,  lisage järgmine inimene ja saate uue flight passi lisada teisele isikule. Ei pea täpselt 24h enne tegema, lihtsalt peab jääma 24h sisse. Ja sertifikaat tuleb laadida lõppu, sinna tuleb kiri ka, et lisa sertifikaat. Flight passid tulevad meili peale ja need siis peab välja printima. Samuti peab välja printima sertifikaadi. Ja lisaksin veel, et olenemata sellest, et tervel lennukil oli tehtud 72h enne lendu test, võeti ikkagi kogu seltskonnalt uuesti proovid Küprose lennujaamas. Vastused tulid sama päeva õhtuks. Aga kas nad teevad seda igale lennule või miski oma suva järgi ei oskagi öelda.

Meie hetkel Küprosel, 4 täiskasvanut. Tegime kõik flight passid ühe konto alt, teadmata kas nõnda võib. Kohapeal sellest küll keegi numbrit ei teinud ja lasti kenasti riiki sisse.

Tore aga mis vahet on BudgetAir.ie ja BudgetAir.co.uk? Ma võrdlesin Bangkoki hindu jaanuaris ja co.uk-s oli odavam.