ahtas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

teema põhimõte taandub ikka vanale tõele, et tunne iseeennast.

mis meeldib, kuhu/kuidas tahta minna/jõuda on sellistel trippidel esmane selgitada enne kui hakata investeerima ja "pereliiget" disainima. enesetunne. see tuleb eelkõige ruumist, kus olla, milles liigelda, kellega..

olen reisinud/elanud mitmed kuud päris okeilt volvo 740 universaalis kahekesi (nooremana kus kõik huvitav:) ja omanud veerevat kodu, midagi sellist: http://www.auto24.ee/used/1963327 ja selles 4-5 kuud järjest ringi reisinud peamiselt üksi ja ka kahekesi ning võib öelda, et sõidukaga võrreldes väga mõnus suurus. kõik olemas. st aknad-uksed-duśś-pliit-pott. sai ka viljandi folgil vihma ajal porukat majutatud ning igati sobilik ka selleks. vanus ja võimsus on muidugi puudused mis mägedesse/safari vähem mõistlikuks teeks kuid pm selline kahele lähikonnas kulgemiseks ideaalne õkolahendus. ise tehes a'la sprinter on kindlasti maanteed kütta mõmusam kuid kui siis ongi see eesmärk. samas ducato on laiem.. et kui hakata kaubikust/jeebikust midagi aretama siis kõikse olulisem puudus tavamugavuse võtmes neis on laius. ilgelt klaustrofoobne on kuudis elada, nautimine pole just märksõna. küll aga piisab, et stati taga putru keeta, mäkke ronida, maanteid vallutada ning "tiir peale" saada.

kui aga unistada piirideta universaalsusest siis teeks seda äkki nii..

tere

otseselt plaanis ei olnud aga mõttes lõunasse talvituma suunduda ja ungari ju teepeal, soomes ka rainbowd külastanud.. selline looduslähedane vabadus iseenesest sobib ja äkki leiab ka kontakte kes edasi liiguvad.. millal ja kauaks plaan muidu minna oli?