oloelo

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Soovitused vaktsineerimiseks leiad siit: https://www.who.int/ith/ith-country-list.pdf?ua=1Vaktsiinid maksad jah ise, aga sellele ei pea eelnema arsti visiiti.

CheckMyTrip tegi viimati korraliku ehmatuse: näidates, et lend väljub kaks tundi arvatust varem. Enne täispaanikat mõistsin ikka õigesse kohta helistada ja saada kinnitust, et kõik on ikka nii nagu olema peab, lend väljub õigeaegselt. Mingid uuendused jõuavad sinna sageli hilinemisega, nüüd eelistan lennufirma äppe.Äppidest kasutusel veel Vivino, et leida sobivaim vein. Varem nimetatud äppe leidub ka.

Xperia Kandelor hotell pakkus küll võimalust kasutada tasuta Xperia Saray Beach hotelli randa (2014). Usun, et ka Grand Bali kohta käib sama. Rätikud sai ka deposiidi vastu ja vahetati nii, nagu ise vahetamas käisid. Varakult broneerides on ka hind mõistlik.

Olime selles hotellis eelmisel aastal oktoobris. Hotell on pigem 4* aga puhas, tuba registreerides pane pisut tippi passi vahele on lootus paremale toale. Toidud head - iga päev tehti väljas grillil midagi värsket. Hooaja lõpp on vahel ka eduks - pole ülerahvastatud. Teenindajad olid toredad. Seal on üks kord nädala jooksul võimalik saada kala- või anatoila restorani - see püüdke kohe reisi algul ära broneerida. Rand on kivine parem on korallikingad kaasa võtta. Hotelli hamam oli väga kallis - uuri ja leia soodsam võomalus. Mitmel õhtul oli ka meelelahutusprogramm. Lähim turg on umb 2 km kaugusel Alara Bazar.

Istanbulis ühistranspordiga liiklemiseks tasub alla laadida äpp "Trafy Türkiye" lihtne kasutada ja on ka inglise keeles. Esimeses punktis on viga: metroo ikka Aksaray suunas.

Ideeliselt peaks jõudma.

https://www.rigassatiksme.lv/en/

Peatuste nimed peaksid olema nii - lennujaama peatus "Lidosta Rīga" ja bussijaam "Stacijas laukums". Aga buss 22 sõidab väga bussijaama lähedale, Stockmanni juures lähed maha ja edasi jala - pole pikk maa.