Maimai

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Palju tarkusi sain juurde. Lugu algaski sellest, et ei booking ega reisifirmad paku piisavalt valikuid, millegipärast peatusime soovil Kusadasi (Türgi) ja minu imestuseks polnudki pakkumisi. Hakkan siis uurima neid värke-särke, hotelli saab bronnida soovitatud lehtedelt, aga lennupiletid peab vist ikkagi siinsetest lennupakkumistest vaatama, kui lennu algust soovime Tallinnast.

Tänud teile. Veel küsimus, lennupiletid - on palju võimalusi, kuid mida soovitate teie ? Vaatasin hindu, krõbedad nagu ikka . Kuid mis mind imestama pani - nimelt lennuaeg, täpsemalt tahame minna Türki puhkama, üks kord käidud ja mulje vägagi hea. Tookord lend kestis umbes 4 tundi, selliseid lende aga ei leia.:(

Kui tuba näitab 2 person, siis hind tuleb korrutada 2-ga ?

Tänan vastuse eest ! Jään siis ootama e-pileti koopiat ja lõplikke lennuaegu .

Seda kindlasti, et midagi õhemat kaasa. Jätkan veel uuringuid pagasi ja kohvrite osas. Kui sõidame kahekesi, kas siis on otstarbekam 1 suurem kohver või ikkagi 2 eraldi ?

Tänud, imelik, et lugemisel ei märganud. Vaatasin pagasi kohta, seal kirjas nii One piece of hand luggage is allowed, but is limited in weight to only 6kg. The maximum dimensions are also smaller with Corendon than with other airlines, as bags are limited to only 45x35x15cm. Talveriietes me vist sõidamegi, mis neist kaasa võtta, november meil juba talvekuu.

Minagi selle reisi ostsin. Loodan, et elamused tulevad head, Türki esimest korda. Mind paelus just Kapadookia ja hind oli sobiv.:) Tahaks teada milline lennufirma meid sinna lennutab, igal firmal omad nõuded pagasi osas.Reis on 19.11-26.11, siis vist talv juba, prr!