trip-krainetrip-ukraine-dark

CherryCherry

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänan väga nende linkide eest. Kuna olen siin portaalis väga värske kasutaja, siis ei tea täpselt, kuidas pean talitama?! Oma vanuse jätan siinkohal enda teada ,täpsustuseks ainult lisan, et poest kanget alkoholi ma osta ei saa. Ma ei tea, mida küsida sääskedest vöi malaariast, pole aasiamaades kunagi käinud ja kui aus olla, siis üldse vaid möned korrad euroopas reisinud. Edaspidi ma üritan olla asjalikum. Ja Ööbimise kohapealt olen juba söna vötnud. Hüvasti.

Tere. Esitasin küsimuse, sest mulle tundus see oluline, jah olen eelnevalt tutvunud teiste postitustega. Kuna lähen esimest korda elus nii kaugele reisile, siis üritan enne enda jaoks vajalikud küsimused üle küsida. Kui postitused on aastatetagused, siis igaksjuhuks tahan ületäpsust ada! Kui teie, head foorumikasutajad tunnete ennast kuidagi mu küsimustest häiritud olevat,siis vabandan. Ehk mõnele nii lapsik tunduv küsimus paneb pead vangutama ja imestunult käsi laiutama, siis minule on see oluline. Ole hea ja ära vöta vaevaks mulle siia kommentaari jätma kui sa tahad targutada. Iga inimene on isemoodi ja erinevad asjad siin elus on erineva tähtusega. Kindlasti leian guugeldades kogu info iseseisvalt aga kui keegi tunneb, et tahab mu vaeva lihtsutada siis aitäh. Õnnistatud päeva teile

Ma ei guugelda, sest need vastused on aegunud.

Tervitus! Ega te juhuslikult ei oska mõnda mõnusat öömaja soovitada Negombos?

Palun soovitage mõnusat hotelli/külalistemaja Negombos, kus paar ööd peatuda. Soov oleks siis ööbida mereääres täitsa ja, et oleks hotellis bassein. Ja palun andke nõu, millise telefoni operaatori ma peaksin valima, et igapäevaselt helistada Eestisse!!

Suur tänu, et olete võtnud vaevaks mu küsimustele vastata! Tahaksin veel teada, et millise telefoni operaatori peaksin valima kui tahaksin seal kohapeal olles teha igapäevaselt paar kõne Eestisse ja samuti tahaksin kasutada inetrneti. Oskab keegi soovitada midagi, kust kohast ma selle soetada saaksin ja mis hind võiks olla?!

Tahaksin küsida, kui palju on umbkaudu teil Sri Lanka külastajatel olnud reisi eelarve laiaslaastus? Sinna sisse peaks kuuluma ööbimine, ( reisi pikkus 15päeva ja ööbida ei kavatse päris 5* hotellis), söök umb 3x päevas, mõningad vaatamisväärsused ja äkki pool nädalat autojuhi teenuse kasutamine :)

Kas keegi oskab öelda, mismoodi täpselt selle ETA loa taotlemine käib? Ehk on sellega keegi kokku puutunud ja oskab ehk öelda, kui palju see viisa maksta võiks? Üleüldse, millist reisikindlustust te soovitaksite? Mida peaksin arvesse võtma jne..

Piletid on Stockholm-Colombo-Stockholm, vahemaandumistega Dubais, reisifirmaks on Emirates, hinnaga 515 EUR. Kus soovitate raha vahetada, kas kohe lennujaamas või tuleb soodsam kuskil pangakontoris? Kas kellegil on kogemusi kohalik kalapüügiga, kas seal pakutakse mingeid pakette vms?

Ma katsun teie kõikide nõuandeid ja tähelepanekuid arvesse võtta! Kas te oskate ehk soovitada, kuhu kindlasti minna Sri Lankal või mingi tegevus, mis ma seal kindlasti ära peaksin proovima? Templitesse ma väga ei kipu, valiksin neist välja ehk 2-3 põnevamat.

Tore, et olete vaevaks võtnud ja midagi kirjutanud, aitäh! Meie (kaks inimest )reisiplaan on laiaslaastus selline, et paar päeva veedame pealinnas, nädalake seikleme ringi , ilmselt saare lõuna-ja keskosas. Ja nädala puhkaksime kuskil ilusas kohas, rannamõnusid nautides :) Kindlasti katsetame ära kohaliku ühistrantspordi! Aga paar päeva ilmselt sooviks autojuhti. Siinkohal küsiksingi, kas keegi oskab ehk soovitada kedagi? Need,kes on eelnevalt kiitnud oma reisijuhte siin portaalis , need andmed on enamjaolt kõik väga aegunud. Samuti küsiksin, kas keegi soovitaks mõnda vaiksemat rannapiironda, kus poleks ehk väga palju rahvast ja oleks võimalik ööbida?

Tänan vastamast!Jah, kui päris aus olla siis ega ma päris täpselt ei teagi kuhu reisin! Ostsin pileti ja lähen ! Mul on aega 4 kuud, et uurida ja ennast kurssi viia! Guugeldasin, sain ilmast nö. ülevaate! Riidemure lahendatud!:) Vasakpoolne liiklus ei ole probleemiks! Lennupiletil on märgitud sihtkohaks Colombo, eeldasin, et see on lõpppeatus?! Kaardimakseid siis katsun vältida. Lihtsalt , sularaha omamine ja pidevalt selle kaasaskandmine tundub samuti ebaturvaline.