jno

Reisisell, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari

10 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Nagu viimastel aastatel on tavaks saanud tegime oma pikema reisi kagu aasiasse. Ning  muidugi suvine jalgpalli MM Venemaal oli super elamus. Vabariigi aastapäev Siem Reap-is ning  4000 Islands Laoses.Selle aasta pikem reis on vebr.-apr. kesk ameerikasse koos Mehhiko ralliga. Ning samuti on kalendris nädalavahetus New York-is.Ootaks rohkem veahinduHead uut aastat!

Olles korduvalt taotlenud 3-kuulist kui ka edaspidi aastast äriviisat, vöin rääkida ainult oma kogemustest: 1. Keegi kuhugi ei helistanud. Panin taotlusse kirja oma tel numbri isegi. 2. Mitte mingit vahet pole. 3. Kui küsitakse, siis ainult seda, et kuhu lähed. Seda eelköige maismaapiiril. Ütle linna nimi ja köik. Vabatahtlikkuse juttu pole mõtet rääkida. 4.. Mingit probleemi ei teki. 

Lendsin veebruaris Bangkokki. Ei soovita mitte kellegile. Täielik piin. Kuigi oli väga odav, ei ole see seda väärt. Samas lühemad otsad täitsa ok.

Ei ole (see on minu arvamus)

Plaan on meil samuti aastavahetuse ajal 3 nädalat Sri Lankal veeta. Omalt poolt kysiks veel juurde, kas öömaja leidmisega kohapeal probleeme vöib tekkida vöi saab kohapeal ise sobiliku välja vaadata? Viimane variant sobiks mulle endale paremini. Pean eelköige silmas seda, et kuna tegemist on körghooajaga siis vöibolla vöib on kohapeal raske viimasel minutil midagi sobilikku leida.