nel153

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Istanbulkart´iga olid tasud tõesti 2.15, 1.65 ja 1.45, ei saanudki lõpuni aru sellest hinna kujunemise loogikast. Ühekordne pilet oli 4tl. Meil jäid kaardid alles, kuna ei olnud enam mõistlik minna tagasi sinna kust ostsime ja lennujaama oli ka vaja sõita. Eks siis tuleb millalgi jälle minna, kuna nii palju huvitavat jäi veel nägemata.

Meie ööbisime hotellis Best Western Antea Palace (77.- eur öö kahele). ca 10 minutit jalutada Sultanahmeti pea väljakule (ülesmäge). Jäime hotelliga väga rahule, seal oli bassein ja hamam, kus sai peale väsitavat trampimist lõõgastuda, toad ilusad (isegi paremad kui piltidel) ja päikeseloojang hotelli katusel oli võrratu. Hommikusöök oli ka väga maitsev ning suures valikus. Seal lähedal on ka veel üks väga tore hotell Basileus, kus on suurepärane klienditeenindus ning mõnus atmosfäär. Ning kohe hotelli vastas ka super hea ning soodne restoran Cesme.

Järgmisel korral prooviks sellist hotelli nagu Hetie (see kohe Galata silla ääres), kuna sealt on väga mugav igale poole minna ning nägi hea välja. Kuna vahemaad on Istanbulis päris korralikud ja mis kõige olulisem pidevalt ülesmäkke ja allamäkke, siis edaspidi valin alati hotelli, mis on trammi/metroo vahetus läheduses. Meil olid teise päeva õhtuks jalad ikka igalt poolt valusad ning õhtul hotellist uuesti linna minek (käisime vahepeal saunas ja ujumas) oli päris tõsine katsumus.

Aga taksimile ma hotelli ei valiks, mulle seal ei meeldinud, see oli nagu Alice imedemaal, kus hullunud märtsijänes tormab ringi. Hommikust-ööni rahvamass lihtsalt voolas Istikali tänavat mööda. Seevastu Hagia Sofia juures oli õhku ja tõeliselt mõnus olemine.

Kes soovib külastada kaubanduskeskust, siis Forum on selleks super, saab kohe metrooga ukse ette ning lisaks on seal nii Aquarium (see oli tõeliselt lahe hai tunnel) kui ka dinosauruste maa (seda me ei külastanud).