m4rleen

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Milano Bergamo- endiselt pole midagi muutunud. Kõige kohutavam lennujaam, kus öö veeta. Ööseks pannakse turvaala kinni ja kõik magavad läbisegi avatud alal, kuhu saab iga suvaline sisse astuda.

Delhi Indira Ghandi- suurepärane. Väga turvaline ja puhas lennujaam.

Soovitan hästi korralikult läbi lugeda pildiformaadi reeglid. Kahjuks sain e-viisa vastuseks "tagasi lükatud", kuid juures märkus, et saan taodelda regulaarviisat. Tegin siis mööda maad uue avalduse ja olemas. Tagantjärgi tarkuseks võin öelda, et pildiformaat oli vale.

Ma just sinna hotelli minemas. 31.dets väljalend ja 1.jaanuar olen kohal. Kui internetti saan, siis võin tagasisidet anda. Mu ema oli seal paar aastat tagasi ja teadis rääkida, et tuba on normaalne, magada saab, omanikud toredad, basseinid puhtad ja söök maitsev (õhtul sõi mõned korrad hotelli restoranis). Kõik oleneb sellest, mida sa hotellilt ootad.. Meie lähme lihtsalt puhkama, tahame palju ringi sõita ja hotellis käime vaid magamas, seega usun, et meil kaebusi pole. Aga eks annan teada, mis seisus see koht on. Mis sa ise hotellist ootad? Luksust või pigem kohta, kus öösiti magada?

Just! Minu kogemus sama, et Swed deebetkaardiga pole võimalik seda makset sooritada. Tegin Nordea Visa deebetkaardiga, kõik läks nagu õlitatult. Nüüd ootan vastust :)

Suur aitäh vastuse eest! Ma arvan, et see sama probleem on mul ka, sest proovin maksta juba 10 korda (ma ei tee nalja) ja ikka payment failed.. ei saanud üldse aru milles asi on. Otsin siis nüüd tuttavatelt SEB Visa kaarti ja proovin sellega. Annan teada kuidas läks.

Ja millise pangakaardiga tegite? Debet, kredit? Swed? Seb?

Kas saite ilusti maksud makstud? Proovisin mitu korda, koguaeg ütles, et makse ei läinud läbi :(

Tänan asjalike vastuste eest!

Sellisel juhul tundub, et valituks osutub Mallorca :) Aitäh vastuse eest!