Gitano

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

See ilmselt ei sobi sulle ajaliselt, aga igaks juhuks ütlen, et ma sõidan oktoobri lõpus matkabussiga läbi Euroopa Gran Canariale. Laeva peale lähen Huelvast ja ei kavatse terve merereisi ajal bussist väljuda (see on küll rangelt keelatud, aga siiski täiesti toimiv meetod).

Suuremas osas Euroopas on suvalises kohas telkimine karistatav. Mul endal on senini küll õnneks läinud -- olen telgi ülespaneku lihtsalt pimeda peale jätnud.Ja soovitusi Saksamaa kohta: Heidelberg, Schwarzwald, Sächsische Schweitz ja Reini org. Põhja-Saksamaal kindlasti ka Rügen. Kui on varianti, vältige kiirteid, sest neid mööda sõites ei näe eriti midagi. Bundekaid pidi minnes kulub küll rämedalt aega, aga seda teil ju on :) 

Heip!

Järgmise aasta märts võiks olla aeg, milleks ma olen endale ilmselt jõudnud matkabussi osta. See ei haaku küll päriselt sinu plaaniga, aga ma igaks juhuks kirjutan sellest ikkagi.

Et kui sa mainid siin nomaadi elustiili, siis nomaad ju liigub - ja buss ka liigub -, nii et selles mõttes võiks ju plaan üldjoontes sobida :)

Nomadism on lahe. Ma olen trippinud läbi Lääne-Aafrika peaaegu ekvaatorile ja jälle tagasi ja see tasus ettevõtmist. Üürisin toona muide Accras endale aastaks kolmetoalise korteri, et oleks, kuhu CS-i inimesi majutada.

Kas see kodu/bussiga trippimine tundub maailma avastamise jaoks üldse kuidagi ahvatlevana?

Gitano