Magda111

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olen Whangsta kirjeldusega Taist väga nõus. Tai oli üks mu lemmik talve sihtkohti, käinud olen 5x.Tänapäevane Tai erineb vägagi 5a tagusest. Just sama tunne, vene turistid ei ole tulnud külla vaid peremehelik käitumine on muutnud ka kohalikku rahvast. Kõik on müügiks ja tavapärane taikate külalislahkus on asendunud ebaviisakuseks oma külaliste suhtes.Kurb, mulle väga meeldis see riik, aga ajas kõik muutub:)Nüüd pllanime minna Philipiinidele, aga ka selle riigi suhte on kahtlused, ei teagi mis koht oleks mõnus ja huvitav. Puhkuse ajal ei viitsi eriti jamas kümmelda.

Meil ka plaan Filip. minna veebr.lõpp, märts. Reisime sinna esimest korda seega pilt üsna udune. Teeme antud ajahetkel kodu tööd ja info üpris seinast seina. Meile jäi küll silma Tallinn-Cebu oleks mõtekam ja sealt juba edasi oleks ehk lihtsam liikuda saartele. Olemegi dilemma ees kuidas lend planeerida. Kindlasti tuleb silmas pidada lendude vahesid, see kogemus on meil olemas kus lendude vahe nii lühike et tormasime kottidega mööda lennujaama teisele lennule.Tundub et hotellide bronnimisega nii kiire ei ole, neid saite kust vaadata tundub olema.

Palun inimesed ei ole vaja hirmutada, olen Tais kordi reisinud, ainus mis nuud on pisut teisiti, sisse on marssinud ebaviisakad vene turistid, kes k'ituvad nagu peremehed, mitte kui kulalised. Jah aastaid tagasi oli taikate suhtumine pisut teine st lahkem, kuid pole hullu midagi kui ise oled viisakas nende suhtes, saad vastu sama kohtlemise. Kindlasti mine ja naudi seda eluolu, kaob ka vajadus uskuda @mida naised r''kisid@.

See on hariv, tanud sulle Andres,uks kusimus oleks, milline koht algajale minejale valutum.Olen reisinud peamiselt Aasia maades, see sihtkoht ikka v'ga uus kogemus.