jan_no

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere, head Tripikad!

Asusin end Namiibia viisa taotlemise tingimustega kurssi viima, kuid mõnele küsimusele vastust ei leidnud. Helsingis asuva saatkonna e-mail ja kodulehel olev küsimuse esitamise platvorm paraku ei funktsioneeri. Küsimused on järgmised:

  1. Saatkonna lehel märgitu kohaselt saadavad nad Soome piires passi tagasi listasu (10 eurot) eest. Kas kellelgi on kogemust, kas saatkond on nõus saatma passe tagasi ka Eestisse ja millise tasu eest?

  2. Kas majutuse olemasolu tõendamine tähendab seda, et esitada tuleb kõigi ööde kohta broneering? Isegi, kui ööbimiskohtasid on palju (mul tuleb ilmselt 7)? Seda nõuet pole raske järgida, kuid tundub … tavapäratu.

Abi eest suured tänud ette!

Käisin eelmisel sügisel Iisraeli-Jordaania reisil. Juhul, kui Petra külastamise soov on kindel, soovitaksin kaaluda rannapäevade veetmist hoopis Agabas (Eilatist üle piiri jalutamine Agabasse suhteliselt lihtne). Jordaanias hinnad tunduvalt mõistlikumad kui Iisraelis, inimesed ka kuidagi positiivsemad. Lisaks on Petra pilet odavam nendele, kes vähemalt ühe öö Jordaanias ööbivad (seda tuleb kassas tõendada) - kallis oli see muidugi ka soodustusega.

Me tegime Jeruusalemmast ühepäevase väljasõidu ka Palestiina aladele (Petlemm, Jeeriko jm). See on kõige lihtsam, kui Jeruusalemmas mõne palestiinlasest taksojuhiga mõistlikus hinnas kokku leppida - ega see väga lihtne ei ole.