Lilli076

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ja veel , külmaks läks jah , olin peaaegu suveriietega , oleks pidanud soojemad dzemprid kaasas olema

Tulime tagasi 26. nov Meil reis kulges täpselt eelinformatsiooni järgi , Jah need lisareisid tundusid suht kallid , aga seal sees oli ka rikkalik lõunasöök rootsi lauas. Mina õhtusööki ei võtnud ja nälga küll ei tundnud , oli kaasas oma supipakid. Ega jah õhtul hotellis kuskile jalutama polnud minna , kell 17,00 oli juba täitsa pime . Pole ma nii vara voodisse läinud kui sellel reisil. sest õhtusöök oli ettetellijatele kell 18,30- 21,30 . Türgi saun = hamman pakuti 35,00 euro eest , ei läinud ka sinna , rahast hakkas kahju. muidugi need kulla ja nahavabrikud olid omaette vaatamisväärsus, Aga see on programmis sees, midagi pole teha, näeb vähemalt millistes " kõrgtasemel "hinnad olemas on. Meil olid hotellid väga tasemel . Jah üks hotell oli küll täitsa põllul , aga seal oli ka see termaalbassein , mis mulle väga meeldis. Sellel reisil Nikal Traveli kohta ei saa ühtegi halba sõna õelda.

bosse.. millal tagasi tulete ? oleks hea teada mis valuutas arveldate seal Türgi lõunarannikul ?

Öelge kas siis saab Türgi lõunarannikul ka eurodega tasuda , lähen 7.ks päevaks Antalya , Pamukkale jt

vilje57 ! Kui kaugel Kemeri Antalyast on ? lähen nov keskpaigas Antalyasse , siin nii vastuolulised jutud . kas saab siis ikka Türgi lõunarannikul eurodega ka midagi tasuda. pole üldse Türgis käinud suht võõras kõik ? Reisiburoo jutu järgi on majutus nelja ja viie tärni hotellides . Kas väljas kauplustest õhtuks ikka midagi toidupoolist on osta ? Nimelt olen Itaalias selle õhtusöögi tellimisega väga hellaks tehtud : toitu oli nii palju et lihtsalt ei suutnud süüa. Ja siis otsustasin et ühelgi reisil õhtusööki ei broneeri ette.

ette tänud vastajaile

Tere Teile ! Öelge , kes on Türgis käinud ekskursiooni gruppidega , kas sealsed hotellid / Antalyas, Lüükias, Kusadasis jne / on korralikult elektriga ikka varustatud ,kas õhtul teevett on võimalik keeta, või on see Türgi riigile võõras et hotellitoas vett keedetakse. Ja mis kõhuviirus seal siis levimas on , kuidas seda vältida ?

Tänud vastajatele