teine huviline

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi
1 meeldimist
1 postitust / 8 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Jagan kogemust. Olen mõned aastad olnud tickets.ee kasutaja. On toiminud nii ostud kui lennud. Lisatasu jah enne maksmist lisandub ( u 7-10 eurot pileti kohta on minul olnud), kuid eks siis saab ise võrrelda, kas mõni teine pakkuja teeb paremat hinda. Aga põhjus, miks kirjutan, on viimane tehing nendega. Pileteid ostes pakuti tasumise võimalust otse lennufirmale (LOT) või siis tickets konto kaudu (lisandunuks u 10 eurot, kui õigesti mäletan, igatahes kallim oli). Valisin ikka väiksema väljamakse ning sain kinnituse, piletid ja raha läks ka maha ning makse saaja oligi LOT. Paari nädala möödudes tuli lennumuudatuse info ning asendus meile ei sobinud, seega täitsime raha tagastuse avalduse, ning vastus pidi saabuma 3 päeva jooksul. Ei midagi! Kirjutasin siis korduvalt ja sain vastuse, et nemad pole LOTilt saanud kinnitust raha tagastuse kohta-oodake! Suhtlesin otse ka lennufirmaga, sealt kinnitati, et jah, kui mulle ei sobi asendus, siis on pilet tühistatud ja pean raha tahasi saama, aga kuna olen ostnud vahendajalt, siis nemad ise klaarivad (kuigi makse saaja oli LOT) ja kõik on OK. Aga Ticketsilt vastus ikka viibis. No selle sebimise ja lubaduste peale kulus 18 päeva! Lõpus oli raha tagasi arvel (NB! koos selle nn teenustasuga, mis tickets enne maksmist lisab). Häirima jäi kogu selle teema juures see vahepealne teadmatus ja tähtaegadest mitte kinnipidamine Ticketsi poolt. Teada on, et lennufirmadel on tõesti raha tagastamiseks üsna pikk periood (kuni 60 tööpäeva!!) aga kinnituse saamine, et tagastuse otsus on tehtud, see ei tohiks ometi nädalaid võtta. Seega, kellel tagastusega tegemist, varuge kannatust! Samalaadne kogemus Tripstaga ja raha oli 5 päeva pärast arvel tagasi.
See muidugi ei tähenda, et ma Ticketsit enam ei kasuta, kõik oleneb pakkumistest. Küll aga peab arvestama, et tagastuse korral võib raha olla mõnda aega nn külmtatud.

Olen Swedst küsinud, et mis saab, kui on vaja piletite eest ühel maksta (näit viimase hetke reis vmt), kuid mõlemad reisijad on kuldkaardi kindlustuse huvilised. Sain vastuse, et kui üks maksab, siis teine kannab talle raha üle selge kirjeldusega, et mille eest. Kuna endal pole veel seda vaja läinud, siis ei tea, kas toimib. Võib-olla keegi oskab juba oma kogemustest täiendada.

Millisesse vahemikku taksosõidu hind jäi neil eelkirjeldatud sõitudel? et me teaksime siis kauplemispiiri!
Kui koskede juures piletit ei ole ja giididele tasu oma äranägemisel anti, siis millise väljaminekuga peaks arvestama.
Kui vaadata ametlikke pakkumisi, siis koskede tuuri hinnad ikka tublisti üle 50 euro....

To kurikala: sellel hooajal ei plaani veel sõita.
Poliitikateema jätkuks - ise sain sündmustest selgema ülevaate https://jollofnews.com/2016/12/28/the-gambia-the-political-mess-and-some-lessons/

Jätkan teemat. Plaanis külastada Gambiat ja oleme tänulikud jagatud info eest. Kas keegi on eelnimetatud giidiga suhelnud e-kirja teel? Kaalume variante leppida kokku väljasõidud kaasmaalse poolt soovitatud giidiga või hoopiski vaadata kohapeal, kuidas kulgeb.

Kalkuleerisn seekord ka ka nii, et reisin veebruaris Swedi kuldkaardi kindlustusega (varem olen eraldi teinud lepingu). Nüüd loen huviga teemat! marks66, kas jooksutamisel oli ka tulemus, st lõpuks ikka maksti?

Tänud vastajatele!

Vaadates Agadir-Essaouira busside sõiduplaani, tundub omal käel päevane edasi-tagasi seiklus kahtlane. Ei oska küll teise riigi bussiliiklust hinnata, kuid kas tõesti vaid nii hõre graafik ongi?
Kas keegi teab vastata ka sellel teemal, et kas kohapeal saab vajadusel arveldada ka eurode ja dollaritega (nagu Sharmis ja Alanyas näiteks, et kui kohalik raha otsas)? On ka mingit kursi vahet, kui vahetada raha hotellis või linnavahel?

Kas keegi on liigelnud omal käel Agadirist Essaouirasse ja tagasi? Bussiga, vm (otse, mitte läbi Marrakechi)? Jagage infot!

On keegi ka kohapealt nn orgunnitud reise ostnud? Tähelepanekuid/soovitusi?

Vastuste eest ette tänades!