trip-krainetrip-ukraine-dark

ElleT

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul pole sellist juhust kunagi olnud,et lennufirma oleks kaarti näha küsinud. Tõsi, ma pole ka Qatar,Singapur AL jne. lennanud.

Olen kahel korral Tickets.ee -st ostnud. Olen väga palju kasutanud lennupiletite ostmiseks SEB virtuaalset krediitkaarti.(Opodos see teenustasust ei päästa, nii et sealt ma ei osta. ) Mu meelest see on ülihea toode. Seni pole pidanud mingeid suuri (on piirdunud 1-2€ga) lisatasusid piletite ostmisel maksma. See kaart on olnud võimeline töötama nii VISA deebet kui krediitkaardina kuidas vaja on,s.t. kus väiksem teenustasu on valikus. Eelmisel ostul tõesti tickets.ee nõudis ,et valin teise kaardi kus vaja soolast teenust maksta. Mina aga lolli järjekindlusega jäin kindlaks valikule kus Visa teenus oli 0 € ja lõpuks lasi ta mu makse läbi.Ma ei mäleta enam ,kumb teenustasuta oli ,kas deebet või kreedit variant. Piletid on kinnitatud ja raha läks maha sama palju kui algul otsinguleht lubas.

Tere, Tõepoolest, olen äärmiselt pettunud uue trip.ee kujunduses! Minu lemmiklehekülg on olnud Lendude sooduspakkumised ja nüüd olen tõesti ahastuses! Meeletu kerimine ja mittemingit ülevaatlikkust! Igasuguse uue asja tegemine peaks olema ju rohkem kasutajasõbralikum,aga praegu küll ei ole. Eelmise trip.ee kujunduse ülevaatlikkusega ja kasutajasõbralikkusega olin väga rahul. Tõesti see lehtede kerimine on ülimalt tüütu! Praegusel kommentaaride lehel ju ka üle poole kuvari tühi. See ei ole mõistlik ruumikasutus. Eks igal ühel oma maitse,aga toetan väga ühte eelmist kommenteerijat,et ka tripis võiks olla võimalus kasutada vana versiooni nagu osta.ee -s on. Tänud Teile sisulise töö eest! :) See on teil alati hea olnud. :)

Aitäh MihkelS-le Maroko kirja eest. Tekkis isu minna :).

Mul Amsterdami piletite ostmise kogemus selle aasta algusest. Reis oli 22.-26.aprillil. 21.jaanuaril olid KLM-s edasi-tagasi pileti hind 164€ , Estonia Airis kallim muidugi. 24.jaan. kui meie reisiseltskond oli selgunud,siis oli KLM-s pilet just tõusnud 250€-ni ja see hind tõusis veelgi mõne aja pärast 300€ni. Asi lõppes sellega,et 14.veebr sain Turismimessi sooduste raames Estonia Airist piletid hinnaga 236€ ning olin väga õnnelik. Odavlennufirmad teevad hinnasulasid vahelduva eduga,aga mitteodavlennud on mu meelest hinnas suht jäigad. Kui reis 28.02–2.03,siis sinna aega ~3 kuud nagu meil oli kui hakkasime pileteid luurama. Mina soovitan küll praegu pilet ära osta. Lennuk tõesti väike ja kuna tegemist nädala lõpuga ja pileti hind juba on kõrgenenud kui tava 164€,siis mina küll ei usu ,et hind sulama hakkab.Edu!