trip-krainetrip-ukraine-dark

Flatu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

29 meeldimist
9 postitust
76 kommentaari
Viimased kommentaarid

Arvutis peab valima:

Siis avaneb hüpikaken (trip.ee ei luba kahjuks kolmandat pilti copyda):
ja sealt 
Assign random seats to these
passenger after check in

bosser, tasuks lugeda eelnevaid kommentaare, niisama emotsiooni põhal pole mõtet arvamust avaldada. Lisaks eelnevale vatse poolt lisatud konsulaadi lingile on isegi Kutaisi lennujaama lehel  kirjas, et piisab ID kaardist EU riikidel. 

Juba aastaid on teada, et probleem on  Eestist lennates, mitte aga Riiast, aga kindluse mõttes ootaks ka reaalseid kogemusi, kes on läbi Riia hiljuti lennanud :)

Kas keegi on see aasta ka käinud Riia-Kutaisi liinil ainult ID-kaardiga?

Olen 2 päeva nüüdseks Kutaisis olnud.  Kes mõtleb, et kas selle maskijama pärast tasub siia reisida või mitte, siis pole mõtet kõhelda. Ca 70 % inimesi Kutaisis ei kanna maski tänavatel või kannab lõuamähkmeid. Kõige populaarsem on maski käe otsas kanda nagu käekotti. Linnast väljas ei kanna peaaegu keegi maski. Ise pole maski kumbki päev kandnud, v.a poodidesse minnes ja lennujaamas .
Kõik muu on super, turiste väga vähe, kõik toimib. 
Kuna kogu infovoog on segane ja ise tundsin ka, et pisut keeruline on kõik, siis lühikirjeldus siia saamisest:
1. Covid test hiljemalt 72h enne reisi. 
2. Täita vorm Gruusiasse sisenemiseks- info välisministeeriumi lehelt (miskipärast trip.ee ei luba normaalselt linke lisada.
3. Kui Wizzairiga Lätist, siis vahetult enne Eestist Lätti starimist täita Lätti sisenemise ankeet   (jällegi info välisministeeriumi lehelt)
4. Prindi kõik testitulemused ja riikidesse sisenemise taotlused välja ja võta kaasa.
5. Kui oled vaktsineeritud, siis ära seda punkti loe. Kui oled vaktsineerimata, siis kolmandal päeval pead andma uue koroonatesti Sulle sobivas linnas (info võiks olla stopcov.ge)
6. Naudi Gruusiat :).
7. Kuni 72h enne tagasilendu anna uus koroonatest.

Kõik kokku neljapäevani 20 euri koos postitamisega üle Eesti või ainult ise järeletulemisega Tartus! Pärast neljapäeva olen teadmata aja Eestist ära.

Vodafone kaardid mõlemad. Levi, netilevi oli käidud kohtadest Delhi, Varanasi, Goa, Mumbai, ainuke koht kus polnud, oli Hampi. Tallinnasse liigun ilmselt järgmine nädal.

Lihtne vastus, väga ikka ei saa. Vähemalt mingil määral võiks osata vene keelt.

Kui Gruusiast räägitakse kui ülisõbralikust ja ausast rahvast, siis tõenäoliselt ilma vene keelt oskamata te seda ei taju mitte kusagil, pigem vastupidi.

@Maur.Aur

"Ja kui teha kriitikat, siis võiks osata ka seda taluda. Eriti kui ei ole oma elus ühtegi foorumit teinud"

Kahjuks sinu poolt pole lisaks personaalsetele solvangutele/rünnakutele tulnud minu suunas ühtegi konstruktiivset kriitikat.

Sisutult võib ju vastu vaielda ja teravalt eestlaslikul kombel ära panna , aga see ei muuda fakti, et

  1. "Mine uusima kommentaari juurde". - ei ole sama mis "mine lugemata postituse juurde", ehk Sinu toodud nupp viib teema lõppu, mitte pooleli jäänud kohta, ehk tegemist on täiesti kasutu nupuga. Rääkimata sellest, et nupuni jõudmiseks peab teema avama ja alla ketrama.

  2. Otsing annab loomulikult ka hilisemad variandid, aga selleks peab kõik läbi ketrama, ehk ajakohase info leidmine on väga tülikaks muudetud.

ja lugupeetud Maur.Aur, minu meelest teema oligi tehtud kriitika saamiseks, või mis?

No ma nimetaks küll seda väljasuretamiseks kui pool aastat järjest lubatakse operatiivselt "põlevate" teemadega tegelemist - reaalsuses pole mitte midagi ära parandatud ega praktiliselt ühtegi nõuannet kuulda võetud, otsing ikka ei toimi normaalselt, pealeht on ikka ebainformatiivne ja ebamugav, foorumis jätkuvalt puuduvad elementaarsed funktsioonid nagu "loe viimast postitust" jne. Mõttetu kõike lahti kirjutada, seda on juba 5 lehekülge teiste poolt tehtud. Ime pole, et foorumil enam sisu pole ja keegi siin ei kirjuta, kui midagi üles ei leia. Loeks ja kirjutaks ise ka huvipakkuvate riikide kohta, aga kui ikka otsingusse paned nt India ja leht hakkab tootma 2007 aasta postitusi, no millest me siis räägime, kui nii lihtsat ja elementaarset filtrit ka ei viitsita korda teha...

Mitte pahaga öeldes, aga ehk oleks aeg tunnistada projekt läbikukkunuks ja teha uus/või vana? Ei peagi igakord välja tulema, aga tundub kuidagi totter ignoreerida mitu lehekülge inimeste täiesti põhjendatud arvamusi ja fakti, et foorum lihtsalt sureb välja.

Käisin 2016 jaanuaris ainult käsipagasiga sama marsruut Helsinki-Delhi ja eraldi piletil Kathmandu. Nepal Airlines sebis ise uue boardingbassi ja probleeme polnud.

Tere, Jaanuari kuus, nii et peaks toimima küll ( 3 aastat järjest on kaarti kasutatud talviti ). Mälu järgi 1GB netti, kõnesid ei tea. Need asjad pole seal teab mis kallid ka. Kui toimib kaart, siis hea, kui ei , maksan raha tagasi :).

Ruupiad on juba läinud.

Kui ka ei saa kõrvuti kohti siis alati jääb variant paluda lennukis stujardeside abi, et kõrvuti kohad saaks ( võib tuua nt vabanduseks, et keegi esimest korda lendab või tunneb ennast halvasti ). Teine variant paluda otse inimeste käest, et kohti vahetada :).

Lisaks tasuta ära anda eestikeelne raamat " 14 Päeva Goas ".

Ostsin ka 4 piletit nende kaudu Gruusiasse Augusti kuuks. 3h hiljem piletid olemas, kontrollitud. Nüüd päev hiljem teatati, et lennud edasilükatud seoses lühikese ümberistumisajaga Istanbulis 2h45min ( tundub ebareaalne ). Eks näis mis lahendusi hakkab tulema...

EDIT: Pakuti teist varianti, mis meile ei sobinud. Saatsin enda soovid ja järgmine päev oli uus kiri, et kinnitaksin enda soovid. Ehk kõik valutult korras :).

Kui sa lendad Nepaalist Delhisse ja sealt kohe edasi, pole sul ju viisat vaja.

Mitu korda sama trajektoori lennanud ja jõuab ilusti. Üks kord kui lennuk pisut hilines, oli ka ka turkishi esindaja vastas. Lisaks nkn lennud ühel piletil, seega lennufirma mure, kui ei peaks jõudma ;).

Wr pass on vabatahtlik reisidokument ja selle olemasolu eest vastutad ikka ise.

Sama küsimus koos teise küsimusega: Kaua võiks võtta aega Delhisse E-viisaga sisenemine ainult käsipagasiga ehk kui kiiresti lennujaamast minema saab?

100% nõustun Falangiga. Alati on alternatiive. Säästad juba ca 720+ euri ööbimiselt, mille saad suunata sukeldumistele vms. Pole küll Tais käinud, kuid nt Indias olid samal tasemel "külalistemajad" vähemalt 3x odavamad hotellidest.

Aasia on raha ja mis peamine- ajaraiskamine neile, kelle jaoks 100m hommikul hotellist eemale sööma minek on juba liiga suur seiklus ning hotelli kvaliteet määrab reisikvaliteedi. Lihtsalt punkti kirja saamiseks pole ju mõtet reisida... ja nendele kriteeriumitele on lademetes pakkumisi erinevatelt reisibüroodelt, kus vastavalt rahakoti paksusele valid välja tärni arvu basseinipuhkuseks Egiptuses...