m53301183

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,

Üritasin ka omalt uurida, mis lugu on Rootsi transiidiga ja pean nõustuma teistega, et on kas To or From Sweden ja transiit jääb segaseks.  Selle peale otsustasin neile kirjutada (oli mingi email a´la kui on küsimus siis kirjuta ja ma kirjutasin täna hommikul), vastus 1/1:

Hi Maria,

Thanks for getting in touch. Yes, as far as I understand you do have to show a negative Covid-19 test even if you only transit. The police authority's explanation of the rules doesn't include an exemption for transit passengers as far as the test requirement is concerned: https://polisen.se/en/the-swedish-police/the-coronavirus-and-the-swedish-police/travel-to-and-from-sweden/

Kind regards,

Emma

Et ei teagi...ausalt öeldes, võttis motti maha :(

Jõudu,

Tere jälle,

Kas keegi oskab kommenteerida, mis saab siis Arlanda lennujaamas, kui nad tahavad testi 48h? Saabudes test on justkui aegunud.

Aitäh kommenteerimast,

Tere! Plaanime ka minna märtsi alguses Qatariga ja sama küsimus, et kui tagasilend on läbi Arlanda siis saan aru, et Zanzibaril peaks testi tegema? 

Reisisellidele turvalist koju jõudmist :)

Eile saime ka teada, et KLM tühistab NL-Panama lendu, mis pidi novembris toimuma. Piletid olid ostetud läbi vayama.ie , aga teated tulevad otse lennufirmalt. KLM pakkus voucheri või raha tagasi (lingile pole vel klikkinud)... 

Kui keegil on sarnane kogemus või teab midagi vayama.ie kohta - oleksin väga tänulik jagatud info eest. 

Püsige terved :)

Tere,

Just eelmisel nädalal tuli meil sama mõte, et augusti kuus Küprosele minna. Lugedes tänaseid uudiseid, et tänasest Horvaatiast tulles pead 14 päeva kodus karantiinis istuma - ei tea... tuju võttis ära igatahes ja ei julge pileteid osta. Mul just isa tuli ja paistab - talle vedas. Ei tea, vb tolleks ajaks juba sisenedes Küprosele pead 2 nädalat karantiinis olema :) :)  siis tuleb eriti äge reis. Meil lihtsalt pole võimalust kodus ´´istuda´´ töö pärast. 

´´tohib siseneda´´ ja ´´ ei tohi siseneda´´ info muutub nii kiiresti...et ausalt öeldes ma ei viisti jamada nende piletitega pärast... Meil on veel novembris Columbia reis õhus... :)

Meie peres vist see suvi on puhka Eestis :)

:)

Tere,

Just pühapäeval tulime Mestiast. 

Kõige pealt mainin, et Mestia on super suusatamise koht. Üli vähe rahvast, hinnad on suhteliselt OK, lund oli küll ja küll. Ilm - fantastiline!

Mis puudutab sõitmist siis nähes neid mägesid ja teid, mina ei julgeks ise roolis olla. Kord on kivid teele kukkunud (päris suured) või udu nagu piim. Vahepeal kiirus oli 20-30km/h, aga pean ütlema, et turvaline tunne oli. Teine sõit tuleb Mestia külast suusakuurordile. Selle jaoks kindlasti peab olema 4x vedu. Meil nädala alguses tuli palju lund maha ja nägime küll ja küll, kuidas autod jäid kinni. Peab arvestama, et teede hooldus ei ole nagu meil ja vara hommikul keegi traktoriga teed ei lähe puhastama. 

Mina soovitan küsida transfeeri kohast, kust te elama hakkate. Meie peatusime Larda apartmentdis, väga OK. Kõik transfer oli nende poolt. Liikusime uue Land cruiseriga. Meil hinnad sellised: Kutaisi airport - Mestia 300 lari per auto; mestia -suusakuukort 100 lari per auto. Üldiselt küla peal on palju, kes pakkuvad transfeeri suusakuurordile (Tetnuldi) ja auto hind on 120 lari (nad küsivad auto eest, mitte inimese kohta). Selge see, et kui kamp on 5-6 inimest siis tuleb veidi soodsam. Meie olime 3sti. 

PS! mis puudutab suusavarustust siis ma just oleksin soovitanud, et võtke ikka kaasa. Mina oma suurust ei saanud - suht väike valik (Mestias).

Head reisi :)

Tere,Kas suusareisidel käid ka või pigem sooja maa reisid?Terv Maria