erg

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma ei ole Nusa Duast eriti vaimustunud. Ilusad rannad on ainult siis kui on viietärni hotelli ala - mõnel sellisel aga ei saa sa üldse peatuda, kuna tooli sulle ei võimaldata (ainult hotelli klientidele) ja kuna me olime lastega (sh beebi), siis palja liiva peal ei saanud päris olla. Nusa Dua randade probleem minu jaoks oli vesiliiva taoline poolemeetrine riba kohe merre sisenedes - vesi keerutab liiva nii kõvasti üles et maa ei kanna hästi ja kerge on kukkuda.

Bali rannad - kas heleda või tumeda liivaga, on ikkagi päris agressiivsete lainetega. Isegi lõuna ja idarannikul. Idarannikul on muidu imeline snorgeldamise paik Blue Laguna, aga pead maadlema korralike rull-lainetega, et snorgeldama saada.

Bali ei ole minu jaoks rannapuhkuse koht, kuigi ilmselt on see üks lemmikksihtkohti sellele vaatamata. Tais on palju rahulikumad, parema liiva ja puhtusega rannad.

Hei! Me oleme kolme lapsega alates septembrist 2016 samal marsruudil. Hetkel Koh Samui (2 kuud), siis Kambodia, ja viimaks 3 kuud Vietnam - HoChi Mihn - Nha Thang - Hoi An.

Samuil on viisakat elamist võrreldes Vietnamiga väga kerge leida. Oma bassein, kaks korrust ja üle 100m2 ridaelamu maksab meile 900 EUR kuus. Vietnamis saab sama raha eest vaid 50m korteri, kus üks voodi on elutoas.

Aga kui on küsimusi, kirjuta. Lapsed on 5 kuud, 5 a ja 10 a. Egle

Jah, Lipuvabrikust saab väga erinevat tootjahinnaga nänni:

Kõik rahvusmustritega tooted on näha siin: (torusallid, vööd, lipsud, kotid, tassid, padjad koogitarvikud jms): http://www.lipuvabrik.ee/rahvusmustritega-tooted/

Ja sinimustvalged asjad siin: http://www.lipuvabrik.ee/sini-must-valged-tooted/

Enamikke asju saab osta ka veebist, aga kohapeal olemas kõik asjad ilmselt ka kohe saada.