KaarelA

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie piletid tühistati veebruari alguses. Budget lubas alguses piletid ümber teha läbi Bombay, aga kui oli ühendust võtnud lennufirmaga, siis ütles, et nende poolt ei anna enam midagi teha ja kõik lennud piletil tühistatakse. Kui on nende poole piletite tühistamine, siis klient midagi maksma ei pea... küll aga ootama. Raha tagastamisega võib minna kuni kolm kuud. Mina endiselt ootan. Eelmine nädal korra kontrolliks helistasin, et kuidas minu refundiga on ja öeldi, et kõik on OK ja tuleb veel oodata. Mina olen alati helistanud +35319036063 ja saan üpris kiiresti liinile. Kui ise tahad tühistada lendu, siis peab maksma 55£.

Budget võttis ühendust ja ütles, et rääkis Jet Airwaysiga ja mingit asendust ei ole võimalik ikkagi pakkuda, ning kogu pilet tühistatakse.

Tundub, et kirjade saatmisest Budgetisse(Vayama) ei ole mingit kasu. Üle nädala tagasi saatsin kirja, ei mingit vastust. Siis saatsin teise kirja ja ei midagi. Täna siis helistasin... Lend oli meil Riia - Zurich - Delhi - Raipur - Delhi - Zurich - Riia ja maikuus. Delhi - Raipur otsa ei olnud kuidagi võimalik ära jätta, aga pakuti Riia - Zurich - Delhi - Raipur - Mumbai - Zurich - Riia. Delhi - Raipur teise lennufirmaga ja tagasi läbi Mumbai otse Zurichisse, et enam ei pea Delhist läbi minema. Lubasid lennufirmaga selle kooskõlastada ja teada anda. Hetkel vähemalt mingit lisaraha piletite muutmise eest ei küsitud.

Isaac, kus said info, et otselend on maha võetud. Mina saan aru, et see on uuel ajal alates Märtsi lõpust. Daily 17:00 Delhi (DEL) 3 18:50 Raipur (RPR) 9W 2531 Non-stop Boeing 737-700 (73W) 1:50 Effective from 2015-03-29

Senini läheb 17:25 välja see.

Mis sul Budget täpselt piletitel ümber tegi? Jättis Jet Airwaysi välja ja lõpetad lennu Delhis?