krlstel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Leidsin ka googeldades vastuse :) Eesti kodanikud võivad Gruusias viibida viisavabalt 360 päeva. Äkki kellelegi veel abiks see info :)

Hei!

Meil nüüd siis asjad nii kaugel, et piletid ostetud ja ootame kevadet, et reis ette võtta. Aga nüüd juba 2 inimest küsinud, et kas viisasid ka vaja on teha. Nii palju kui tuttavate käest olen uurinud, siis need kes seal käinud on, nendel pole küll mingit viisat vaja olnud. Mõtlesin igaksjuhuks siit üle küsida :) On siis vaja hakata mingit viisa asja ajama või ei?

Aitäh! Kristel

Ja selline lisaküsimus ka veel, et üks bookingu lehekülg laseb teha sellise bronni, kus sinna lennates, on väike laps alla 2 aasta, aga tagasi lennates juba üle 2 aasta ja seal hinnas muudatusi ei toimu (võrreldes sellega, kui laps minnes-tulles on alla 2aasta). Aga mingi leht andis kohe teate, et infant on vanuses 0-2aastat ainult. Üritasin lennujaama infosse ka helistada ja sealt nõu küsida, aga seal ei võta keegi vastu :(

Et kui sättida oma reis nii, et minnes on laps alla 2aasta ja tagasi tulles on juba 2aastane, siis kas teil on kogemusi piletihinnaga. Kas peab ostma mõlemad otsad juba 2-12aastase piletiga, või saab ühe otsa soodsamalt ja ühe otsa kallimalt, või saab edasi-tagasi 0-2aastase piletiga?

Sai nüüd vähe segaselt, täpsustan küsimust, kui arusaamatuks jäi :)

Suurimad tänud teile asjalikkude kommentaaride eest! Meiegi jäime vaatama seda samast TLN-ISTANBUL-BATUMI lendu. Vaatasin, et eesti lehelt broneerides on tõesti piletihinnaks 909 euri, aga kui sealt skyscanner.com -i kaudu bookida pilet, siis on 810euri. Millest see hinnavahe huvitav tuleb? Ja selline küsimus veel, et kas seal peab mingid eraldi söögikorrad sisse tellima, või on juba automaatselt kõik hinnas?

Aitäh teile!

Tervitades, Kristel

Tänud vastamast! Nüüd täpsemalt asju uurima. Õhtul sain veel teada, et asjad nii palju lihtsamad, et kui juba Tbilisisse jõuame, siis meile korraldatakse sealtpoolt juba transport Batumisse. Ehk siis natuke vähem muretsemist, mis on väga hea :)