djyr

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

5 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kes sul seda teenustasu võtab, mart737?

Huvitab, kuidas Titanicus need atraktsioonid jms olid... ?

Tuli meelde üks detail - kõik, mida nimetatakse "meat" (sh vorst(ikesed)) ei ole söödav :D - kas suhteliselt toores (mida juhtus ka kanaga tihti või kalaga) või täielik ***. Kahjuks "pigeon" jäi maitsmata.

Peatusin ise küll kõrvalasuvas Mina Markis, kuid käisin muuseas ka La Pacha's jalutamas ja uudistamas ja kasutasin Aqua Centeri teenuseid. Samas on ka Dive Center, kus toimetavad sakslased - väga meeldivad inimesed. Olulisemalt suurema territooriumiga, kui MM. Peahoonest eemal ranna poole eraldi kiftid roosad majad (või kõik üks suur ühendatud hoone - enam ei mäletagi)suurte avarate rõdudega. Näha oli hoovis lindude ja loomade puure - lastel huvitav, palju rohelust ja taimi. Mänguplats oli ka asjalik. Esmapilgul päris kift hotell - tekkis soov järgmine kord seal peatuda isegi. Ehkki nö maksev hotellikülastaja ei olnud, siis pakuti niisama tasuta kalateraapiat rannas - ei teagi, kas tüübil oli seal igav (külastajaid paistis üsna vähe olema ja kalade juures abs. 0 inimest) ja otsis võimalust suhtlemiseks või käibki see asja juurde, aga igal juhul väga huvitav (olen juba selle teraapiaga kursis, ei olnud esimene kord).

Nesma bussides monitore ei ole.

Egiptlane müüb sulle, mida sa iganes soovid, Ketukas ;)

Käisin ka GoAdventure'ga Egiptuses (Hurgadas), samuti ei tulnud lennujaam-hotell bussi peale reisisaatja (Eesti oma), kuid oli keegi kohalik, kes tõepoolest viis kõik reisijad nö käekõrval receptioni leti ette ja kontrollis üle, et kõik oma pagasi ikka bussilt maha said tõstetud. Sama noormees oli jällegi hotell-lennujaam transfeeri bussiga kaasas ning jällegi kontrollis üle (st küsis üle), kas pagas, passid jms ikka kaasa said. Igati vinks-vonks, ma arvan! Kooliekskursioon tuli meelde :D

Maila, tiivad on täpselt 12. ja 13. rea kohal. Arvesta selle järgi siis, et täitsa taga või rohkem ees. Samas... mis vaadet seal ikka nii väga lennureis ajal on - puha pilved :)

Kes Nesma Airbusidega lendama läheb, siis vihje - küsige istekohti 12. või 13. ritta varuväljapääsu juurde, seal rohkem ruumi.

Tere!

Kirjutan siia ka oma hiljutised muljed Mina Mark hotelli kohta. Seda just seetõttu, et enne minekut lugesin käesoleva teema ja ka selle http://www.trip.ee/node/25484 teema läbi ning ootasin miskit väga hullu, kuid... Isiklikult julgustan küll eestlasi minema ka Mina Marki puhkama ja soovitan mitte võtta kullana seda negatiivust siin. (Tippesteetidele loomulikult leidub paremaid hotelle). Toon omalt poolt välja plussid ja miinused/tähelepanekud selle hotelli kohta.

+Asub Sakkala keskuses. +Toad ja üldkasutatavad ruumid regulaarselt koristatud. +Ilma „lisamaksuta“ korraliku laia voodi ja rõduga kena tuba rannamajas. +Igati abivalmis guest relationsi töötaja, kes alati lahendas kõik küsimused viivitamata. +Individuaalne konditsioneer toas + külmkapp + tv. +Personal suhtles nii inglise kui ka vene keeles. +Mitmekülgne söögivalik. Puuvilju, saiakesi, värsket kraami pea igale maitsele. Magusalett suhteliselt muljetavaldav visuaalselt, maitselt üheülbaline. Hommikusöökide hitt oli kindlasti magusast halvaa, mis pidevalt otsas oli ja omlett, mis küpsetati igale soovijale vastavalt tema soovidele täidisega (ilma soola ja piprata küll, aga selle sai hiljem laua ääres lisada ise). +Palju erinevaid jooke, sh (kohalik)alkohol ööpäevaringselt kättesaadaval. +Soojendusega basseinid (üks suur ja eraldi üks väike lastele) +Piisavalt vabu rannatoole (rannas vähem liigutatavad massiivsuse tõttu, rannahoone katusel kerged ja igati hästi oma äranägemise järgi ümberpaigutatavad, keegi ei keela). +Riidekapis palju ruumi ja riidepuid +Lastele päeval nö hoiuteenus oma mängunurgas rannas (multikad, näomaalingud, kiiged jne, omal lapsi kaasas polnud, seega kõike ei tea, mis nendega seal veel tehti), õhtul minidisko. +Vesiaeroobika (meres). +Hommikuvõimlemine või mingi tantsulkalaadne keerutamine juhendamisel. +Jooga pärastlõunal. +Võrkpall, jalgpall, petanque, lauatennis (viimane kirjade järgi 0,5h külastaja kohta nädalas, kuid reaalselt keegi seda ei jälginud ning ega laua ümber keegi ei tunglenud ka, mängi rahulikult, kaua mängid). +Jõusaal (pisike, kuid kõik oluline olemas ja kaasaegse sisustuse ning ülihea konditsioneeriga). +Massaaž, juuksur, maniküür (loomulikult eraldi tasu eest) +Lõunal, õhtul võimalik einestada basseini ääres +Kai, mille pealt on hea merre ujuma minna palja jalu (otse rannast minnes kindlasti soovitus kanda ujumisjalanõusid). +Ilus veealune maailm (enamjaolt küll korallid surnud, kuid kohati täitsa olemas ja kaldale lähedal vees + kiftid kalad). * -Restoranis sees süües jääb toidu lõhn väga tugevalt riiete külge (avatud grillid). -Meelelahutusprogrammid tasu eest. -Rannarätikud kohati amortiseerinud ja väsinud. -Toas karvastel tekkidel ei ole tekikotte vaid ümber lina, mis pidevalt puntrasse läheb. -Tualettpaber väga kehv tubades :D -Vannitoas puudus esialgu käteseep, kuid selle sai küsimise peale. -Basseini ääres vähe toole. -Seifiboksid asuvad vastuvõtus. -Palju lärmakaid Venemaalasi. -Toit on alamaitsestatud (samas laudadel alati sool-pipar olemas). -Kohalik kohv ei ole suurem asi. -Hotellis ei olnud valikus rohelist teed (vaid must, aniisi ja piparmündi).

Nimekiri võib igas osas veel täieneda, reisist on alles möödas 3 päeva ja muljed settimata. Ühe inimese pakett "all in" maksis 421 € (11 päeva) - väga ok elamus selle raha eest!

*(kui keegi soovib täpsemaid pilte hotellist või on lisaküsimusi võib julgelt kirjutada sõnumitesse)

Kalla, siis saite 2 dollarit peale maksta? Maksin ise samal ajal 25$ viisa eest ;)