kac11

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saabusime ka vähem kui kuu tagasi öösel. Lennujaama rahavahetused on avatud 24/7 ja ka transfeeri pakkuvad firmad. Sõidu hind on ka öösel kaubeldav aga transport korralikuma autoga on Sri Lankal kallim kui muudes Aasia riikides (kui kilometraazi vaadata). Meie küsisime orienteeruvat hinda hotellist ja seega ei olnud nõus palju enam maksma. Saime ka selle hinna.

Head uut alanud aastat!
Tänan kõiki kes võõrast mure võtsid vaevaks kaasa mõelda.
I-pad jõudis õnnelikult Katale kohale ja isegi kohalikud ei suutnud aru saada aga hotelli see eile ametliku posti poolt toodi.

Tere,
kahjuks sellele teemale postitusi pole aga mul samalaadne mure aastavahetusega.
Ehk keegi teab kas 01. jaanuaril on kõik ostukeskused Singapuris suletud? kuidas on temlitega, lõbustusparkide, loomaaedadega? millega sisustada päeva?
Tänud ette vastajatele.

Palun kommentaare, kas ja kus nõutakse check-inni tehes või boardingul viisat näha ja kas ainult approval letterist piisab?
Alustame pikka reisi Stocholmist ja vahemaandumised on Saksamaal ja Abu Dhabis. Üks pilet kuni Ho Chi Minnini.

Ostsime piletid SAS tallinn shanghai. Shanghaist Manilasse lendab vahemaandumisega Xiamen lennufirma a 200 euriga ( lennuaeg u 6 tundi kokku). Minnes peab vahetama lennujaama aga ega julgekski kohe edasi lennata eri piletitega. Paljugi mis võib juhtuda. seega olemegi öö Shanhai pilvelõhkujas ( lendude vahe 26 tundi). Kahe lennujaama vahet sõidab metrooliin nr 2 u 1h 50 min. Võtsime hotelli metrooliini peatuse juurde kesklinna. Samuti tagasisõidul kavas 2 ööd olla Shanghais ja peamiselt shopata. Millegipärast näitab Xiamen lendude võimalusi momondo uk leht. Ise ka pole veel ära ostnud ja ootan, et ehk otselendudele tehakse pakkumisi aga ega väga kaua enam oodata ei julge. Ikkagi 4 inimest ja iga euro loetud.
Manilas plaan ka olla kokku 3 ööd. Seal on kavas Manila Ocean Park, Mall of Asias (suur kaubakeskus mis oli vähemalt eelmisl aastavahetusel avatud kõigil päevadel) on interaktiivne kosmosekeskus. Paariks päevaks lastega super ja siis saab rannapuhkusele lisaks ka muid muljeid. Kõik on 10-15 km raadiuses lennujaamast. Edasi kavas minna Boracaile. Hotelli broneerisin ära tagasimakse võimaluseta ja kahtlen, kas see oli õige tegu aga 2 suurema lapsega on suht allis rännata ja panin Azalea hotelli toa (2 magamistoaga) lukku. Praeguseks näitab hinnaks 1000 eur rohkem aga kahtlen just hotelli valikus. Samas rand on ju ikka seesama.... Oleme Boracail 23.12-01.01. Lapsed 10 a poiss ja 16 a tüdruk. Kui keegi veel otsib seltsi, siis oleks tore.

Tere Mihkels!
Leidsin vaid ühe otsa hindu mitte alla 350 euri. Kas sa mõtled, et oodata tuleks kampaaniaid või peaks lihtsalt mingi aja tagant läbi klõpsama? See koduleht annab vaid ühe kuupäeva hinnad korraga ja muidugi ma tervet 2 kuud läbi ei vaadanud. Kui sa oskad konkreetselt juhatada õige kuupäevani, siis oleks väga tore ja teeks unistuse teoks.
Tänud tarkadele kommenteerijatele

Muidugi pole tegu päris säästureisiga, pigem ammuse unistusega. Samas elamiskulud pole seal kindlasti suuremad kui Euroopas ja plaan tagasihoidlikult hakkama saada. Suur väljaminek saab olema igasugu (parkide jne.) sissepääsupiletite ostmine, sest neid soodukatega ju osta ei saa. Seega iga sääst on oluline. Ise leidsin vaid 900-1000 euroseid lennupileteid Miamisse (tegelikult eelistaks Orlandot aga võib ka kombineerida mingite siseliinide, muu transpordiliigiga. Tore oleks vahepeatusena külastada ka mõnda suurlinna) nii, et oleks tänulik linkide eest kust leiaks odavamalt.
Tänud vastamast