kiara

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere, Meelis

Tänan, et täitsid ankeedi! Neljas küsimus oleks võinud tõesti sisaldada ka loodusturismi, kuid mul on heameel, et väga paljud on kasutanud võimalust "teised" ja sinna veel valikuid lisanud. Viienda küsimuse puhul oleks teile ehk sobinud võimalus "kontakteerute teenusepakkujaga"? Või hoopis olete reisiagent ja kasutate oma töövahendeid?

Olen ka ise korra hotelliga vaielnud teemal, kus reeglites oli kirjas, et mingi x% võetakse enne hotelli saabumist krediitkaardilt ja ülejäänud osa tuleb tasuda kohapeal. Mingi aeg üritasid nad võtta kogu summat maha, mida sel hetkel krediitkaardil ei olnud. Viitasin nende reeglitele, mis ütlesid selgesõnaliselt, et ülejäänud summa kohapeal. Sellepeale nad vastasid, et tõesti, bookingus on valed reeglid sattunud ning seekord teevad nad mulle "erandi", kuna vastavalt reeglitele nad tõesti praegu ei tohi seda raha mu kaardilt broneerida. Ehk siis, kui reeglites kirjas ei ole, et sellised tasud tulevad, siis soovitan ka kohe bookinguga ühendust võtta.

Finnairil on praegu sooduskampaania, kehtib müügiks kuni 20.01 (lennukuupäevadest ei kehti 02.04-06.04.15). Ümberistumisi kaks ja lennuvahed ka täiesti mõistliku pikkusega. Ma ei tea, mis oleks mõistlik hind Melbourne eest aga seal kuskil 1000 euro ringis.

Jungle tour/jungle book, džunglireis, kuidaiganes seda ka nimetada :) ööpäev metsas, kohaliku küla külastamine ja vürtsifarm jne. Igasuguste allikate kohaselt peaks selle kindlasti läbi tegema.

Tere,

Küsiks ka hiljuti käinutelt natuke ekskursioonide hindade kohta. Oleme ise minemas Põhja-Goasse ja kindlasti tahaks teha läbi džunglituuri. Eesti reisikorraldaja pakub seda 110 euro eest, kui läheksime ise kohapealt otsima, kas võidaksime rahaliselt palju? Kas ka neid peaks kauplema või on fikseeritud hinnad?

Järjest enam hakkan ka mõtlema selle peale, et võiks viimased paar päeva veeta Lõuna-Goas, kas keegi oskaks öelda ka, mis hinnaga võiks olla taksosõit põhjast lõunasse? Mapsi järgi on see vahemaa kuskil 80 km...

Meil samuti lennud reisieksperdist ostetud ja piletitega on praegu kõik korras. Lend küll alles märtsis, kuid loodame, et kõik läheb hästi...Pileteid sai muidu juba jaanuarisse osta, ei tea, kas ka varem.

Reisiekspert müüb ka praegu Maldiividele lennupileteid (alates 436 eurot), Tallinnast algusega on tagasitulles väga pikk ümberistumise aeg (vist oli lausa 14 tundi) Moskvas aga Riiast algusega oli kõvasti väiksemad ajad. Sõidab küll Aeroflot, kuid nagu siin ka foorumitest lugeda, on see oma kvaliteeti tõstnud. Nagu ka mina olen aru saanud, siis ikka mingi saareke resortiga välja valida ja puhkus seal veeta. Üldiselt on Maldiivid ikka rannapuhkuseks :)..Malest saab neile saarekestel kiirpaadiga või vesilennukiga. Vesilennuk on küll kuskil 350 USD inimene/üks suund. Kiirpaadi korraldab üldiselt hotell, kuid ka lisatasu eest...