Kert10

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

4 meeldimist
3 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sai broneeritud sealt hotell.Järgmine kord loen hoolikamalt terms&conditions. Kõik toimis, kuid hotellis hakati selle punkti jaoks tõestust küsima. Lõpuks midagi juurde siiski ei pidanud maksma ja kõik lahenes positiivselt.Enam muidugi riski ei võtaks. Samas lowcostholiday.fi lehel minuteada taolist punkti ei ole. Kui kellelgi kogemusi lowcostholidays.fi-ga siis loeks nendest heameelega isegi.

Hetkel vaatan hotelscombined lehel hotelle ja amomal kuidagi väga head hinnad teistega võrreldes... Kas keegi lähiajal broneerinud amoma.com kaudu?

Lihtsalt tunnen huvi, et miks keegi peaks neid pileteid ostma? Nimevahetuse tõttu tuleb pileti hind ikka väga kallis. Ryanairi kodulehelt ostes säästaks palju.

Ise jahin ka hetkel suveks pileteid.Vene lennufirmaga täitsa võimalik ka ~360 eur edasi-tagasi.Seda muidugi algusega Riiast.

Mismõttes ohutu? Mida täpsemalt kardad? Kindlasti on oht, et kohalikud "murjamid" üritavad Teid rahast tühjaks teha. Muidu ei tohiks olla hetkel küll muud põhjust, miks mitte sinna reisida. Hinnad on ka kohati väga head.

Olen samuti märtsikuus käinud. Õhutemperatuur oli täitsa mõnus juba ainult vesi tundus tõesti jahedavõitu. Ujuda kannatas, kuid väga kauaks vette ei jäänud sest hakkas külm.

"Talvekuud" - detsember, jaanuar ja veebruar polegi just kõigeparem aeg sinna reisimiseks :) Vähemalt ise vältinud seda aega.

Mõtekam on see viisa enne ära osta, kui seal lennujaamas järjekorras passida.

Olime ca aasta tagasi samamoodi ilma viisata. Käisime paadiga erinevates kohtades ka sukeldumas ja polnud probleemi. Eelnevalt mainisime ka, et viisasi pole.Muidugi jääb see igaühe enda vastutada, kui ilma viisata peaks probleeme merel tekkima vms. Saab ikka kasutada ka tasuta wifi võrku, kuid minu kogemus ütleb, et selle kiirus on küll alla igasugust arvestust.

Ise käinud Domina nii Haremis, kui Oasises. Suur hotellikompleks ning mere ääres. Samuti käib sealtsamast Sinaistar ka sukeldumisi tegemas.

Vaatasin isegi, et mingi kuu aega ette müüdud.Kohti võib muidugi sellegipoolest tekkida. Kindlasti on põhjus ka selles, et see aasta pole mingeid jamasi olnud Egiptuses. Seega inimesed julgevad osta ja saavad ka reisikorraldajad hindu kõrgel hoida, kuna nõudlust on. Kui midagi vene turult peaksid ostma siis kirjuta sellest siia. Uuriks ja võrdleks hindu isegi.

Egiptuse puhul olen isiklikult jälginud "Goadventure" viimase hetke pakkumisi. Nendes 5* hotellides, kus mina käind pole ükski teine reisikorraldaja suutnud sama häid pakkumisi teha.Muidugi võiks tähelepanu pöörata lennuaegadele, et puhkusepäevadest saaks võtta ikka maksimumi. Eelmine aasta jälgisin ka Tuusik.ee pakkumisi. Leidus sealgi häid hindu, kuid kui usaldusväärne sealt osta ei oska öelda.

Mina olen viimase hetke pakkumisi vaadanud/võtnud. Muidugi oleneb palju Teid minemas on... Kahele inimesele näiteks on kohti kerge leida. Ise veel ootaks ja jälgiks pakkumisi.

Võiksid siis kaaluda ka pakkumist Tallinnast. (http://www.trip.ee/node/88799) Kuigi ise veel ei kiirustaks piletite ostuga.

Võid vaadata veel nt. www.skyscanner.net Arvan, et kahe lennu vaheline aeg võiks vähemalt 2 tundi olla. Osadel kindlustustel reisitõrke puhul see ka minimaalne aeg. Kõigi kohta muidugi ei oska öelda.

Kindlasti tasub uurida erinevate kindlustuste reisitõrke tingimusi ( ümberistumiseks kuluvat miinimumaega jne ).