Uiek

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi


2 meeldimist
3 postitust
9 kommentaari

Viimased kommentaarid

Meie autorenti ei kasutanud - ühistransport (nt lennujaama ja tagasi bussiga) on väga mugav ja samuti on taksohinnad head. Seega kui kuskile kaugele Kuala Lumpurist ei plaani minna, siis väldiks mina närvide säästmise nimel autorenti. Liiklus vasakpoolne ja linnas liiklus ikka pigem närviline.

Templite poolest soovitaks Batu Cave'si külastust - asub küll natuke Kuala Lumpurist väljas. Muude templite kohta saate rohkem infot nt Hop-on-hop-off bussiga sõites (24h maksis 10 EUR).
Lastega tegevuste poolest soovitaks veel Kuala Lumpuri Aquarium'it. Täiskasvanute jaoks see pigem igav, aga lastele peaks kindlasti rõõmu pakkuma.

Ka mina soovitan "Travelodge Barcelona Poblenou" hotelli. Viibisin seal just 3 ööd ja kõik oli igati super. Hinnaks sain ~1 kuu ette broneerides 180 EUR ehk Barcelona kohta hea hind. Rand lähedal, piirkond turvaline, söögikohtade valik suur ja lai.

Ka meile kirjutas booking, et hind olla vigane ja tegid hotelliga koostöös omapoolse pakkumise. Kirjutasime neile tookord vastu, et oleme mitu kuud hindasid jälginud ja et selle hinnaga on kuulutus juba pikka aega üleval olnud ning et seda uut pakkumist (159USD+maks) me vastu ei võta.
Kokku broneerisime seal hotellis 4 ööd (eraldi broneeringud igaks päevaks) ning esimese öö puhul oli hind 50USD+maks ja ülejäänud 59USD+maks. Kui nad meile esimese öö asjus kirjutasid, oli selle ööbimiseni jäänud 5 päeva - olime niipalju nõus, et esimese öö eest olime nõus maksma ka 59USD+maks ning sellega jäädi ka nõusse. Hiljem kirjutasid nad ka muude broneerinute asjus uuesti (täpselt sama jutt ja sama uus hind) ning siis juba vastasime, et ühe öö asjus oleme selle hinnaga saanud ning soovime ka ülejäänud öid selle hinnaga. Suhtlesime ainult otse bookingu portaaliga (mitte hotelliga).
Seega soovitangi teil öelda, et teil tuttavad just ööbisid seal ja said reaalselt selle hinnaga (kokku siis läks meil 1 öö 66,67 USD) ning te ei ole nõus järele andma.

Hotell ise oli täiesti aktsepteeritav - ei midagi uhket, aga puhas. Meie jaoks suurim miinus oli see, et konditsioneeri ei saanud reguleerida (oli maja põhine) - esimeses toas puhus see öö läbi peale; hilisemas toas oli õnneks see nurga taga ning ei häirinud. Vannituba oli mõneti vananenud, aga ei midagi hullu. Ning ümber maja toimusid ehitustööd (alates kella 7-st umbes). Samas asukoht oli ideaalne - randa oli 2 min jalutada; busside peale ka 2 min ning kuna hind oli soodne, siis meile see sobis. Kasutasime seda hotelli ainult magamiseks ning ülejäänud aja veetsime Miamis ringi vaadates. Kohapeal meile meie hinna tõttu mingeid kommentaare ei tehtud ja kõik sujus.

Olles nüüd ise reisilt tagasi ja GoMiami kaarti kasutanud, soovitan soojalt ka teistele. Töötas väga hästi ning külastasime selle kaartiga mitmeid kohti - planeerisime 3 sisukat päeva kokku ning hoidsime seeläbi peagu 1/3 piletirahadest kokku. Ainuke probleem, mis tekkis, oli see, et õhtused kellaajad laevasõitudel ei pidanud paika (hilisemal küsimisel selgus, et kehtivad ainult suvistel aegadel). Ehk siis kindluse mõttes tasuks kellaajad huvipakkuvatel atraktsioonidel üle küsida.

Küsin igaks juhuks üle, kas hotelli nimi on "Pierre"? Meil endil oli just selle hotelliga sarnane hinnamuutuse kogemus ja saime siiski lõpuks algse hinnaga ööbitud.

Tänud abipakkujatele - murele lahendus leitud! :)