olxik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

5 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kasutaja Flatu toodud hinnad on tõesti pigem kindla eelarvega paariks kuuks minevale reisijale. Meie olime 16 päeva ja ei otsinud soodsaid variante. Välja arvatud tänavakauplused, rendid ja muud teenused kus tuli kaubelda. Ka näiteks massaaži eest küsiti hinnakirja järgi 1600 INR ja kokkuleppehind oli 800 INR. Restoranideshindasid ei jälginud. Prae hind võis kõikuda 50-70 EUR senti. Ei tõuse ju püsti ja ei lähe teist restorani otsima :) Samamoodi ka tänaval. Kui ei ole täpset raha kuid hind tingitud ja kokkulepitud siis liigne 10 INR anda (0,14 EUR) ei otsusta vast palju. Restoranides jätsime alati hea toidu ja teeninduse eest u 10% tippi. Leidus turiste (venekeelsed) kes ei jätnud kunagi ühtegi ruupiat ja tingisid puuviljaleti taga 10 INR alla. Hommikusöök alla 100 INR ei kohanud Palolemi rannarestoranides. Minu mainitud hommikusöögi hind kahele 500 INR sisaldas 2 omletti, 2 mango-lassit, 1 pannkook, tee, puuviljasalat. Hommikusöök on kõige tähtsam eine :) Üle maksime ka meie päris mitmes kohas. Tingid, isegi piinlikult palju tingid aga järgmises kohas pakub sulle müüja kohe veidi madalama hinna kui enne maksid. Tingimsega on üldjuhul asi nii, et paku oma hind mis sa asja eest maksta tahad ja kui ei sobi siis ei osta. Põhimõtteliselt tingida on piinlik ostjale ja solvav müüjale. Kütusehinnaga panin mööda. 150 INR eest u 3L. Tänaval oli 70 INR/L.

Igaöjuhul jäime reisiga väga rahule ja arvestuslikult läks raha vähem kui eelarves planeeritud.

Saabusime 15.03 Goast. Prepaid takso lennujaamast Dona Paulasse 700 ruupiat. Ricksaw Dona Paulast Panjimi 200 ruupiat. Bussipilet Old Goast Panjimi 24 kahele inimesele. Bussipilet Panjimist Mapusasse 26 ja sealt Anjunasse 24 vist kahele. Rolleri rent põhja ja lõuna Goas 300 ruupiat päev. Royal Enfieldi rent 800 päev. Kiiver on kohustuslik ainult maanteel sõites. Seal aga keegi ei kontrolli seda. Kohalikud ei taha kiivrit üldse kanda kuna teeb soengu sassi. Kui politseile vahele jääd kiivrita maanteel sõites siis trahv 100-200 ruupiat. Bensiini saab 150 ruupia eest 3 liitrit. Takso Dona Paulast Palolemi 1800 ruupiat. Takso Palolemist lennujaama 1200 ruupiat. Ranna shackis hommikusöök kahele 500-600 ruupiat. Lõuna ja õhtusöök kahele koos jookidega 1000-1500 ruupiat. Pearoog ühele 200-280 ruupiat. Kõik mida tänaval müüakse on kordades kaubeldav. Kui on soovi osta ehteid ja kalliskive siis tasub hoiduda eraldiseisvatest juveelipoodidest kuhu viib takso. Sinna sattudes leidsin küll sellle mida otsisin kui hind tuli alla kaubelda 6 kordselt odavamaks. Alghind 16000, lõpphind 2800 ruupiat. Tänavalt ostses (Palolem) näiteks t-särk maks hind võiks olla 250 ruupiat. Villased rätikud naistele 300-400. Siidist nõksu kallimad. Õlu 0,33 poes 40, rannarestos 60-80 ruupiat. Üldjuhul on kaup ok aga maitseaineid ärge ostke tänavamüüjatelt välja pandud kausist. Need on täis teetolmu ja satikaid, sipelgaid. Kui siis kinnises pakis v eraldi kotist mis lahti ei ole. Ükski müüja ega teenusepakkuja petta ei üritanud. Unustasin oma telefoni ühte poodi ja 20 min hiljem sain selle sealt ilusti kätte sest sõna üle tänava telefoni kadumisest levis kiiremini kui ma sinna poodi tagasi kõmpisin. Kui kaupmees kuidagi ei taha hinnas vastu tulla siis kõndige poest välja. See mõjub nagu võluvägi.

Kohaliku soovitusel ealsime 11 päeva Cressida Cyrus hütis. Hütid asuvad 30m rannast palmide all, vohava taimestiku vahel. Seega on seal päikest vähe ja varjus on hütt jahedam. Hüttides on laevent, suur voodi, riiulid, laud, baldahiin, vannituba wc-poti, kraanikausi ja dushiga. Sooja veet ei ole aga see külm vesi on seal pigem leige ja vaid veidike jahutav peale randa. Hüti hind on 700 ruupiat öö. Hüti terrassil on toolid, võrkkiik, ja rippuv kiiktool. Sitikaid-satikaid ei kohanud. Paari kolme sääske nägin. Vältimatu on vaid see, et kahel hommikul kukkus kookos hüti vineerkatusele korraliku jumakaga. Paugu peale äratus oli päris hirmutav. Tundus nagu oleks kusagil kõrval miskit õhku lennanud. Uks käib tabaga kinni, öösel on territooriumil valvur. Turvaline ja vaikne koht kus saab öösel rahulikult magada. Hüttide vahel on suur külmik ühiskasutamiseks. Tasuta Wifi mis töötab nii kuidas teenusepakkuja tööd Indias teeb. Keskmiselt üle päeva. Rannarestodes on alati Wifi olemas ja töötab päris hästi. Väga toredad ja abivalmid peremees Anthony ja perenaine Sofia. Koduleht http://www.cressidacyrus.com/

Pikemaks ajaks on mootorratta rent kindlasti soodsam veidi. Põhjas ja lõunas rentisin päevaks rolleri 300 ruupiat päev ja Enfieldi lõunas 800 ruupiat päev.

Valeritravel pakkus:

The Price for the Below mentioned trip is Rs 4300 Per Person.

​HAMPI 2 Nights/ 3 Days Day 1:

Pick up from the hotel between 0500 hrs to 0530 hrs then We depart by train from Margao station at 0750hrs one of India’s most spectacular train journey which pass through the Western Ghats. We pass through untouched rural villages, Innumerable rock tunnels which are wet by spring water. The train even passes over the Goa’s famed waterfall “DUDHSAGAR” We arrive at 1500 hrs approx .After checking into the hotel Rest for the day.

Day 2:

Breakfast between 0630 hrs to 0730 hrs then proceed for Full day sightseeing tour of hampi with a lunch break in Hampi. The tour starts taking you through the erstwhile capital of the Vajayanagara kingdom, is full of delightful surprises- The Vithala Temple with its musical pillars and stone chariot, the Virupaksha temple Ugra Narasimha 6.7m tall monolith and much more…………

Shri Virupaksha Temple, Kadale Kalu Ganesha,Sasuve Kalu Ganesha, Krishna Temple,Ugra Narasimha, Badavi Linga, Udhana Veerabhadra, Under ground temple, Palace Area, Queen’s bath, King’s palace, stone chariot etc. Time given at the Tunga Bhadra river and in the evening go to malyavanta hill for panoramic view and sunset, then Back to hotel .Overnight stay in hotel.

Day 3:

After Breakfast check out of the hotel at sharp 0600 hrs and drive to the train station to catch train back to Goa at 0630hrs. Arrive Margao at 1500hrs approx. Transfer to hotel within 1 or 2 hours.

Tours ends. Price Includes : Hotel Accommodation (Bed & breakfast, Non Ac), Sightseeing with an English speaking guide, All transfers & Train tickets(return) on a 2nd Class sleeper Non Ac.

Days of Operation : Tuesdays & Thursday s Journey By Train : Approx. 08 hours. Recommended : Good walking Shoes, Cap, Light Insect repellent, Loads of film & Torch. Please carry your Passports.

MOUNUMENT FEES & MEALS NOT INCLUSIVE​

13.01 saatsime passid Soome Omniva tähitud kirjana. Tagasi koos viisadega saime 3.02. Tagasipostitasu tasusime ülekandega ette koos viisa hinnaga.

Hinnainfo on väga teretulnud! Kui rannarestodes on hind tõusnud siis on tõusu teinud ka rannahüttide hinnad?

Kas booking.com-is on mõtet ette broneerida beach hut? Kellel kogemusi on? Kohapeal, näiteks Palolem Beachil on võimalik leida normaalne hut rannal ja soodsama hinnaga nagu siin eelnevalt mainiti?

Meil on Airtickets24 kaudu ostetud reis Goasse 25.02-15.03 ja tänase seisuga ei ole mingit kirja tulnud. Kontrollides on nii Lufthansa kui Jet Airwaysi lehelt kontrollides lendude broneeringud kenasti olemas.

Mirra, kui vaevusid juba kommentaari kirjutada siis palun seleta lahti suured miinused ja negatiivsed emotsioonid mis sellise vastuse tingisid :) Ma olen kindel, et lugejad oleksid tänulikud.

Kas perioodil 26.o2-13.03 on Goasse rändajaid? Viibime 5 ööd põhjas ja 9 ööd lõunas. Ühendaks jõud :)