lasso

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
7 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kus linnas rohkem vaatamist on? Praegu plaan ööbida 4 ööd Batumis ja 3 ööd Kutaisis. Või peaks ümber muutma?

2 korda puhatud Lloret de Maris, hotellis La Palmera & Spa. Jäime reisiga mõlemal korral väga rahule. Hotell lihtne 3*, kuid süüa sai hästi ja toad ka puhtad, ainult seinad kostuvad hästi läbi. Lloret on väga ilus linn ning igale poole saab bussiga seigelda. Väga meeldis matkarada Tossa de Mari (umbes 12 km) bussiga sai tagasi, pilet 1.80 Kui Lloretist minna omal käel Barcelonasse, siis Barcelonas õhtul fantääne ei näe, sest rong, millega viimasele Lloreti bussile saab, tuleb varem tagasi.

Lugesin juba ennem postitust. Sellest ka küsimus, kas seal on keegi eestlastest peatunud?

Reis algaks 4 inimesega Tartust, mugavam ja odavam minna autoga Tallinna. Tallinnas peaks kasutama auto parkimiseks tasulist parklat, kui minna ilma autota. Siit ka mõte minna autoga Helsingisse ja sealt GPS abil Vantaa lennujaama. Vantaa lennujaama lehel odavam parkimine 8 päeva 46 euri.

Meil lend Gironasse 28.09 ja 7 inimest, peaks maanduma kell 23.10. Gironast vaja saada Lloret de mari. Kust osta bussipileteid ette ja aru saada bussi väljumise koht maha minnes? Lennupileteid ostes ei osanud Ryanair transfeeri tellida ja nüüd vist hilja.

Kuna sõidame 17 mai, siis ei ole veel hooaeg alanud ja kohalikke ei ole veel pakkumas ekskursioone, sellest olenevalt uuringi iseseisvalt liikumist. Vähemalt eelmisel aastal ei pakutud sellel ajal.

Tere! Olin eelmisel aastal mais Kuldsetel Liivadel ja 17 mai jälle tagasi. Kraanivett ei joonud, ostsime pudeliga poest, ei olnud eriti kallis, täpset hinda ei mäletagi. Kohalikest nii, et taksoga Varnasse sõites ja isegi hotellis ei saadud aru ei inglise, ega vene keelest, pursiti nii üht kui teist segamini. Ostusid sai tehtud jalanõude poes, hinnad olid head sel momendil ja ka giid soovitas jalanõusid Bulgaariast osta, üldse nahast tooteid, hinna ja kvaliteedi suhe olevat hea. Ostsin täisnahast sandaalid mehele 10 euriga ja endale täisnahast kingad 15 euro eest. Suveniire eriti ei uurinud. Nüüd minnes tahaks ringi liikuda ja tutvuda ümbrusega. Kui keegi oskab soovitusi jagada huvitavate kohtade kohta ja teab ühistranspordiga liikumise kohta infot, siis on kõik teave tänuväärne.

Plaan minna 25 september Lloret de mari, oskab keegi soovitada hotelli, kuid mitte kallimast klassist, minek lastega.

Palun soovitage hotelli või apartmenti Lloret de maris, kuna minek lastega septembris, siis peaks olema söökidega toitlustus. Booking.com järgi ei oska valida, kõigis kommentaarides on nii head kui halba. Tänud