batoon

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
5 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sain ka Qatar Airwaysilt vastuse: "The minimum connecting time in Doha is 45 minutes, hence 55 minutes will be sufficient to connect on your onward flight. We recommend going directly to your next boarding gate upon landing and should you need any assistance on the ground, you may approach any of our friendly ground staff. Thank you"

jah, tegu on jätkulennuga, kõik ühel piletil

pole ei kindlustust ega lennufirmat veel, kuid tean et Qatar Airways on see lennufirma kes läbi Doha lendab

Mina olen tavaliselt Ergos teinud reisikindlustust. Jälgi, et piisavalt oleks tervisekaitset, sest kui midagi peaks juhtuma ning haiglasse satud, siis kulud on meeletud. Lisaks kindlasti kaitse kohvri jms varastamise või kaotsimineku kohta ning lisaks võiks jah olla ka mingi kindlustus lendude ärajäämiste vms osas. Parem on kui sul ümberistumisega lennud on ühel piletil, siis muret vähem, sest siis on lennufirmade organiseerida, et sa mahajäänud jätkulennult edasi saaksid.

Jep, tänud, saigi endale need soetatud.

Ehk siis ilmselt kõige mõttekam oleks kaasa võtta eurosid ja kohalikku raha ning kohapeal vahetada ega pangaautomaadist välja pole mõtet võtta nagu ma aru saan?

kas VOA eest saab ainult dollarites maksta?

Minu arust saab samasoodsad või soodsamad pakkumised kätte ka skyscanner.net jms sarnastelt lehtedelt. Miks üldse selliste suvaliste kolkaküla firmadega asju hakata ajama?

Helistasin hommikul Estonian Air-i ning sain teada, et kõik lennud on ühendatud. Seega annan ära antava pagasi Tallinnas ning võtan välja Denpasari lennujaamas. Lisaks kui Estonian Air peaks hilinema, siis orgunnivad nad mind ise edasi sihtkohta. Seega mure lahendatud.

chrisrändaja - mis mõttes Bali tänaseks nii jama?

Qatar Airways-il on online check-in ka olemas, selle saab ära teha 36 tundi enne lennu väljumist ning pardakaardid ise välja printida. Ehk et kui see varem ära teha ning Tallinna lend vähe hilineb, siis ei pea enam eraldi check-ini minema ning lennukis teatakse arvestada, et ma tulen.

Tallinnast Arlandesse on Estonian Air, ma loodan, et see pole eriti suurte hilinemistega firma. Airtickets24 näitab, et kellaaegadest kinnipidamise protsent on 98% sellel lennul.