Reisija_123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Probleemi kindlasti ei tule. Lihtsalt võivad topelt kontrollida. Nt meie viimase reisi 6st check-in-aparaadist ei lugenud 1 nime korrektselt välja ja suunas letti tädi juurde ja muud polnudki

Tänud lobster. Ma pigem küsingi, kas ja kus on ööbitud ja hea kogemuse osaliseks saadud. Meil kitsendab valikut ka see, et oleme 2 perekonda kokku 3 lapsega ja et me saaks kas peretoad/majad ja väiksem laps tasuta või peame lastele eraldi maja võtma :)

Meie olime Balil märtsis 2015, kolme lapsega. Kahe nädala jooksul tutvusime Nusa Dua, Canggu, Ubudi ja Seminyaki ööbimiskohtade ning randadega (Ubudis muidugi randa ei ole :)). Valisime vaid korralike basseinidega hotelle, sest rannad on üldjuhul tumeda liivaga, lained on suured ja mingist vees mõnulemisest ei ole juttugi. Mees koos suuremate lastega küll käisid vahel seal lainetes hüppamas, mina pidin väiksemal 5aastasel ainult käest kinni hoidma, et põlvekõrgune vesi teda minema ei viiks. Lisaks see tume liiv määrib ja rikub ujumisriideid, oled koguaeg kõrvuni sellega koos :) Meie kohtadest oli kõige korralikum rand Nusa Duas (võtsime hotelli Grand Whiz Hotel Nusa Dua, rand on üle tee), aga rannas käisime reaalselt seal vaid 2 korda paari tunni kaupa. Basseini ääres oli mõnusam :) Canggu oli aga feelingult lahe koht, surfarite paradiis, õhtul rannas ja avatud ööklubis melu käis.