Tiiina68

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

3 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Loen seda kõike siin ja mõtlen ,et kaua veel inimesi lollitatakse. Meie maksime oma reisi eest 20 dets. Lubati piletid kohe peale jõule ,kuna pileteid ei tulnud meilile,helistasime ja lahkelt Gerly rahustas: ärge muretsege kõik korras . Pidid olema piletid Tallinnast Helsinkisse ja tagasi ja on ka hotelli broneering olemas . Kuigi tundus imelik,et hotelli broneering eraldi ,kui olime ostnud paketi reisi Cankuni.No ootasime ... Helistasime ka 29 dets. Ikka sama jutt ,et pole vaja muretseda ,kõik korras . Lõpuks lubati ,et 2 .dets on kõik olemas.Ootasime aga mida ei olnud olid broneeringu kinnitused.6 jaan lubati,et tulevad õhtuks koik ara ja ikka lubadus,et kõik korras . Asi tundus juba väga kahtlane sellise häma ja vale juures. Küll tuli vabanduseks,et lennukid üle müüdud ja Soomes 6jaan.vaba päev .8jaan.saime vastusekes,et ups teie pere reisi tellimus on meil kahe silma vahele jäänud . 20 dets.kuni 7. Jaanuarini oli kõik korras Gerly sõnul ja siis akki olime jäänud kahe silma vahele. Hea vabandus . Vähemalt läks meil niigi hästi,et raha saime sealt ,,toredast reisibüroost tagasi ; .

Loen seda koike siin ja mõtlen ,et kaua veel inimesi lollitatakse. Meie maksime oma reisi eest 20 dets. Lubati piletid kohe peale jõule ,kuna pileteid ei tulnud meilile,helistasime ja lahkelt Gerly rahustas: ärge muretsege kõik korras . Pidid olema piletid Tallinnast Helsinkisse ja tagasi ja on ka hotelli broneering olemas . Kuigi tundus imelik,et hotelli broneering eraldi ,kui olime ostnud paketi reisi Cankuni.No ootasime ... Helistasime ka 29 dets. Ikka sama jutt ,et pole vaja muretseda ,kõik korras . Lõpuks lubati ,et 2 .dets on kõik olemas.Ootasime aga mida ei olnud olid broneeringu kinnitused.6 jaan lubati,et tulevad õhtuks koik ara ja ikka lubadus,et kõik korras . Asi tundus juba väga kahtlane sellise häma ja vale juures. Küll tuli vabanduseks,et lennukid üle müüdud ja Soomes 6jaan.vaba päev .8jaan.saime vastusekes,et ups teie pere reisi tellimus on meil kahe silma vahele jäänud . 20 dets.kuni 7. Jaanuarini oli kõik korras Gerly sõnul ja siis akki olime jäänud kahe silma vahele. Hea vabandus . Vähemalt läks meil niigi hästi,et raha saime sealt ,,toredast reisibüroost tagasi ; .

Mina võin konkreetselt öelda ,et minu pere planeeritud puhkus läks selle ,, toreda reisibüroo nahka ,,Pühapaeval algama pidanud reisi me sellelt büroolt ei saanud . Telefonis pidev hämamine ja valed .Täna saime vähemalt makstud raha tagasi Soovitan vägagi kaugele sellisest büroost hoida !

Meie seltskond ootas oma reisi kuni tänaseni ,aga mida ei ole on reis .Telefonis ainult üks hämamine ja vale .Õnneks saime oma raha tagasi. Ei soovita kohe kindlasti selle firmaga tegemist teha .