lesteri

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina ostsin eelmisel aastal Panama lennujaamast 20 dollariga. Seda siis enne pardaleminekut. Osta saab pardalemineku värava lähistelt. Tallinna lennujaamas peab lihtsalt kindla näoga ütlema, et oled 100% kindel, et saad sealt osta enne Kuuba lennule minemist.

Meie lendasime Kuubale ja kohe järgmine päev edasi Cancuni. Piiril rääkisin, et oleme "in transfer" ja näitasin Cancuni pardakaarti. Passi löödi tempel, aga turismikaarti vaja ei läinud. Tagasi Kuubasse minnes jäin pikemalt ja siis nõuti turismikaarti. Kuskil justkui nägin, et turismikaarti on vaja, kui oled Kuubal pärast sisrnemist üle 3 päeva.

Riigist lahkumise maks oli mõlemal juhul lennupileti sees. Eraldi juurde maksta polnud vaja.

Vaata voyages-sncf.com.

Pariis-Nimes on väga mugav ja kiire liin, alla 3 tunni. Kui ette osta peaks saama väga odavalt pileti - alla 50€ kui kellaaegades/kuupäevades paindlik, teatud juhtudel ainult 25€.

Muide käisin ise Nimes'is eelmisel aastal ja vaieldamatult väga kihvt koht. Kolme peamise vaatamisväärsuse kõrval on ka kogu ülejäänud linn lummav.

Käisin 2 kuud tagasi ja super koht kahtlemata. Osalt käisin rannapuhkusel Cancunist kuskil 100km lõunasse ja ise valisin hea hotelli AI, mis minu arust on täiesti hinda väärt, kuskil 100€ ööpäev, arvestades väga korralikku teeninduskvaliteeti ja üliilusat hoolikalt planeeritud kompleksi. Lisaks käisin sealses kõikse populaarsemas rannavälises sihtkohas Chitzen Itza, kus peaks ära käima, kui juba sinna minek. Lisaks on kindlasti soovitatav külastada üht teemaparkidest, ise käisin Xcaret'is, mis jättis kustumatu mulje. Planeerida selleks kindlasti täispikk päev.
Viibisin päeva ka Cancuni linnas (hotellioiirkond ja rand jäävad üsna kaugele) ja see on küll üsna kärarikas ja mitte väga meeldiv paik. Esimest korda elus oli tõesti tunne, et ainus, mida sinus nähti oli liikuv rahakott. Teine ebameeldiv koht oli lennujaam samadel põhjustel. Kõik mis neid kahte ei puudutanud oli paradiis. Väga sõbralikud ja meeldivad inimesed, super ilm ja minu jaoks kindlasti parimad rannad, kus kunagi viibinud olen.