inzuk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lp.Rännumees

See aadress kust ma nad eile leidsin ei ole ettevõttega kuidagi seotud,see on eramaja.Kellele see kuulub ei tea. Andsin aadressi tarbijakaitsele edasi,et see jagaks hädalistele.Täna võivad nad olla juba kellegi teise elamises.

See, et varasemalt 0 postitusega kasutajad ainult kiidavad või saavad raha tagasi pole nüüd küll mingi jutt. Minul lihtsalt pole varem põhjust olnud end kasutajaks registreerida, lihtsalt öelda polnud midagi ja teemasid lugeda saab ka niisama. Raha aga õnnestus kätte saada, ise ka imestan. Võib-olla on asi selles, et elan Pärnus, tean aadressi ja võin neile piisavalt palju probleeme või antireklaami tekitada, võib-olla oli mõni muu põhjus, aga puhas see asi igatahes pole. Keegi ei käskinud neil minu poolteist kuud tagasi makstud rahadega broneeringute eest tasumata jätta ja siis kui 2 päeva reisini aega väita, et Soome partnerid ei võta toru ja üldse meediamulli pärast on tööd üleliiast.See on seltskond keda ei saa absoluutselt usaldada.

Käisime kohapeal ja ei lahkunud enne kui raha käes. Meil läks õnneks aga teil ei pruugi minna.Võtke veelkord Tarbiakaitseametiga ühendust.

Täna sain mina ja mu 3 kaaslast nende käest raha kätte, reis pidi toimuma 15.01.2015 kuid broneeringud olid tühistatud.Leidsime õnneks uue reisi ja vähemalt viisad ei läinud raisku. Kallimaks läks natuke küll aga hea ,et niigi läks.Soovitan soojalt (mitte Reisiks OÜ-d), kel probleeme võtke tarbiakaitsega ühendust.