Mannukass4421

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui tellida transfeer ette ja lend hilineb? Ootavad ilusti?

Jah ööbimist otsiks Tulum vôi Playa Del Carmenis..Downtowni minna ei tahaks... Kahju oleks muidugi vààrtuslikku pàeva raisata ööbimiskoha otsimisele aga neti teel ikka hinnad hetkel jube kôrged! Esimese nàdala 66bime meiegi Airbnb kaudu 63€ öö ühes korteris Sooviks aga veidi soodsamalt 3le inimesele, eriti veel,kui ei ole plaani nagunii majutuskohas palju aega veeta:)

Hetkel kindlasti plaan: Saarele Isla Mujeres Downtowni turule Playa Del Carmeni shopingu tánavatele ja Tulumi (+ seal öömaja otsida)

Nüüd peaks veel vaatama kuhu sukelduma minna

Kuidas lennujaamast majutuspaika saite? Minu majutuse host vastas :

..you can take a shuttle Van from the airport that cost $ 17 usd per person but you share the VAn with more people or if you wish..I know a local driver that charge $ 20 usd per person but the ride is private and direct from Airport to Solymar...all I have to know is : -Airline and flight number -Arrival time and what city coming from -Complete name.

Tundub kallis? üle 50€ 10min söidu eest

Ise ka minemas màrtsis Cancuni:) Airbnb kaudu majutus leitud ...vàljasôit helsingist! otsin veel laevapileteid :)

hiljuti keegi kàinud, muljed :)?

Kui rahasid hetkel tagasi kantakse..valitult nagu aru saan vôi jàrjekorras? Omanik ise helistab tagasi ja pole kuskile àra kadunud, lihtsalt üritab toime tulla? Kui pole tahtlik pettus, mis siis neil ôigupoolest juhtus?

Kõik küsivad raha tagasi aga keegi ei kirjuta ilmajäämisest... KAS KEEGI ON REAALSELT REISIST ILMA JÀÀNUD? Neid peaks ju tànasega mitu olem?!?

Kas tõesti suurte ettevõtete kampaania? Leppetrahvide nõudmise skeem (raha tagasi nôudmisest)? Vms...

Hmm.. endal ka reis nende kaudu Cancuni 15–29 Märts Kuidas peaks edasi tegutsema?

Ei saa aru,kas ülespuhutud mull, kuna uus Ettevôte ja koormas end üle? Bronnid hilinesid ja kohe meediasse? Kas tegelikult ka reise àra jàànud vôi suurest hirmust kôik küsivad raha tagasi,ilma et reisi àra ootaks? peaks ka etteruttavalt avaldusi hakkama tegema ja neid pommitama? Segadus segadus!

nende kodukale ilmus : Et kõik saaksid rahuloleva lõpptulemuse osaliseks, tegeleme hetkel reisidega tähtajalises järjekorras. Palume mõistvat suhtumist ja kannatust oma klientidelt!

Usk ikka,et reis toimub.. see usk vôib mind mu rahast ilma jàtta? :/