helensi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ahjaa, ja Phi-Phi'l soovitan Andaman Legacy hotelli: http://www.booking.com/hotel/th/phi-phi-andaman-legacy.et.html?aid=333369;label=phi-phi-andaman-legacy-mTx2nC6RUEWzNmMeoVMeKgS15514979488;sid=ac043aea7162fb2690435e876501894c;dcid=1;ucfs=1;srfid=4e9d963e7f6eb48a20c35ccc405cd4ee70b23b13X1#tab-main

Tegin saarele mitu tiiru peale ja valisin ma ei tea mitme erineva hotelli vahel. Tahtsin, et ei oleks liiga odav ja ei oleks ka liiga kallis. Sõbrad ööbisid kallimas basseinivaatega toas ja mei standardtoas ja jah, kallim oli muidugi parem, aga ka standardtuba oli väga OK. Puhas, ilus, vaikne konditsioneer, mugav voodi ja super asukoht! Eriti just asukoht, sest ta jäi peotänavatest natuke kõrvale, aga kuna PhiPhil on kõik niikuinii käe jala juures, siis see oli parima hinna-kvaliteedi suhtega hotell, mis ma leidsin.

Tee omale teene ja peale Phuketil maandumist mine KOHE sealt minema! Äärmisel juhul ole seal 2-3 päeva ja siis võta laevapiletid ükskõik kuhu! Phi-Phi'le, Krabile, Koh Lantale - kuhu iganes! Tulin just sealt ja kahetsen siiralt, et raiskasin 4 ilusat päeva sellise mõttetuse peale nagu Phuket! Mitte üks rand ei kannata absoluutselt mitte mingit kriitikat võrreldes ükskõik millise saarega. Pirita rannas või Stromkal saad suvel venelastega võidu trügida niisama kah, selleks ei pea Taisse sõitma!

Patongi ainuke point ongi vist seksturism. Kata oli kole ja räpane ning vene pööblist nii ülerahvastatud, et polnud kuskile mattigi maha panna. Karon oli veel enamvähem, ju sellepärast, et ta suurem ja raskem täis lagastada. Mõtlesin, et äkki lõuna pool läheb paremaks, aga seal oli veel hullem! Eks inimeste nõudmised ja soovid on erinevad. Mina otsisin paradiisirandu ja Phuket pole kindlasti see koht, kust midagi ligilähedastki leiad.

Phi-Phile mine kindlasti mitmeks päevaks. Eriti meeldis mulle Phi Phi Long Beach ja jalutuskäik sinna läbi fantastiliste puumajakeste ala, lihtsalt super! Phuket oli selle kõigega võrreldes nagu mingi räpane täislagastatud odav vene kuurort. Ka Krabi meeldis tunduvalt rohkem, kuigi Ao Nangi rannad pole ka valge liivaga, siis kogu kohapeal olemise feeling jättis tuhat korda parema mulje, kui Phuket. Samuti saab 100 BHT eest sõita Railey beachile, mis on täpselt selline maaliline valge liiva ja kristallselge veega rand nagu postkaartidel näidatakse.

Minu sügav kaastunne kõigile, kelle Tai kogemus ainult Phuketiga piirdubki

Jutt jumala õige! Üheski Phuketi rannas rannatoole ei ole. Rannamattide hinnad on 100-150BHT. Krabil samad matid 200-250BHT

Tulin just Phuketilt ja tunnen siiralt kaasa nendele inimestele, kes kogu oma Tai puhkuse Phuketil veedavad! Käisin läbi kõik Phuketi rannad ja üks oli mõttetum kui teine! Räpane, venelasi täis, kilekotid ujusid vees ringi koos tühjade pudelitega, suitsukonid vaatasid igal pool liiva sees vastu - vesi läbipaistmatu! See oli nii Katal, Karonil (vähem) ja ka lõunapool nii. Tunne oli nagu oleks Pirita randa või Stromkale sattunud - täielik raiskamine! Tehke omale teene ja hoidke Phuketilt kaugemale. Minge ükskõik millisele saarele või kasvõi Krabile! Tais on nii palju tuhat korda ilusamaid ja paremaid kohti, et oma kallist puhkust nii raisata! Rannatoolide osas jutt õige - neid pole kuskil! Ainult Koh Lantal nägin rannatoole, aga neid ka vaid hotellide erarandades. Igal pool müüakse päevitusmatte. Krabil 200-250BHT tükk, Phuketil 100-150BHT tükk

Minul juhtus samalaadne asi Tais Koh Lantal hotelli broneerides. Lugesin tingimusi valesti - sain aru, et tühistamine tasuta, aga tuli välja, et igal juhul pidi 1. öö ära maksma. Helistasin Booking.com infoliinile, saatsin neile meili ja nad ajasid selle ise korda. Palun kontrolli üle, et kas tõesti polnud märget sellest non refundable soodustusest märgitud kuskile tingimuste alla ja palu Bookingul see asi korda ajada või siis kui muud üle ei jää võta ikkagi see öömaja. Sellised tingimused seadistab iga hotell ise, mitte booking ja kõige õigem on sul otse bookingu poole pöörduda!