kairilaak

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tegime majutuse ümber nii, et esimesed 4 ööd Marrakeshis ja siis 3 ööd Essaouiras. Kuna lend tuleb Essaouirasse, siis peame sealt kohe edasi Marrakeshi sõitma. Millega oleks mõistlikum, kas minna bussiga või võtta takso?

Kuna meil ööbimiskohti veel ei ole, siis plaanid pidevalt muutuvad. Viimane mõte oli selline, et võtta kaks ööbimiskohta. Nt 3 ööd olla Discover Kinchkha võõrastemajas: http://bit.ly/1nwBDtC ning seal olles käia Samegrelo rahvuspargis: https://goo.gl/maps/BX91kygWB5n.

Ülejäänud päevad tahaks siis minna Musta mere äärde ja nüüd ei oska valida, kuhu kanti võiks minna. Ikka meeldib mulle Sarpi, aga nüüd tundub see maru kauge olevat.

Transpordiks arvatavasti valimegi takso, sest hetkel tundub, et kuue inimese peale on see kõige mõistlikum variant (ehk ka kõige soodsam?).

Kaasas on meil üks inimene, kes räägib puhtalt vene keelt ning ka inglise keelega saab hakkama :) Seega loodame, et nahka üle kõrvade ei tõmmata :D

Aitäh Sylly! Oskad ehk ka öelda mingi hinnaklassi, kui palju temaga sõit maksab? :)

Suured tänud info eest!

Mõtlesin ka sellist varianti, et kui võtta Tbilisist autojuht, kes oleks valmis ka ekskursiooni tegema, siis ehk kaks ühes ekrkursioon+transport Batumisse oleks väga viis. Ei tea muidugi, kas selline asi oleks mõeldav ja palju see maksma võiks minna :)

Kas kohapeal ekskursiooni käigus mägedesse ka saab? Tahaks ikka liustikujärvesid ja kõike :)

Keegi Holiday Park 4* kohta oskab midagi kosta? :)

Ei oska keegi midagi öelda? :D