helenak89

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere

Kuidas on plaanis ära lahendada negatiivse testi nõuet riigipiiridel? Igas riigis teha uus?

Ma tookord lihtsalt kirjutasin panka, et tehingu eest teenust ei saanud ja raha tagasi ka ei kanta, teenusepakkujata ühendust puudub, nii et soovin tehingu tühistada. See oli veel aprillis, kui avalduse tegin, ja alles juulis sain raha tagasi. Võimalik, et nüüd on asjad muutunud, aga ka siis öeldi mulle mitmest foorumist, et ära loodagi raha tagasi saada.

Swedbank oli väga vastutulelik, palus kohe avalduse esitamist ja kuna tegu oli välismaksega, siis hoiatas, et võib minna kuni pool aastat aega.

upd. Ryanairil on oma chat, kus saab nendega ühendust.

Ei olnud plaaniski loota, et Ryanair suvatseb kunagi tagasi maksta ja otsustasin kohe kõik tehingud tühistada. Nüüdseks olen KÕIK Ryanairi rahad kätte saanud. 4 piletit tagastas Paypal ja 2 piletit tagastas Swedbank.

loen ka seda gruppi "Ryanair cancelled our flights" ja seal lubatakse alalõpmata, et nüüd, kohe-kohe hakatakse maksma, aga tegelikult keegi ei maksa midagi.

Sain ühe pileti eest raha tagasi tühistades tehingu läbi Paypali. Veel kolme pileti raha vaja kätte saada, üks tehing tehtud läbi panga.

russing, see on minu jaoks, paraku, vana uudis, millest lugesin umbes 3 nädalat tagasi "Ryanair cancelled our flights" FB grupis.

Pjotr1962, vabandust, läks hommikuunisena kogemata valele inimesele :)

Vello55, tänud vastuse eest!

Pjotr1962, miks sa arvad, et nad võivad riigitoetusest ainult und näha?

siin on kahjuks väga vähe infot, soovitan liituda FB gruppidega nagu ryanair cancelled our flights ja sarnased. seal on väga palju infot, ka pangakaartide ja Paypali tühistamisega. osadel on see õnnestunud, väga paljudel mitte... osadel õnnestunutel on raha tagasi võetud, sest Ryanair andis välja voucheri, muutis oma tingimusi korduvalt, kuid mis pidavat paljusid pankasid rahuldama ja nad on pühkinud käed puhtaks... ise proovisin läbi Paypali, aga vastust pole saanud. olen tegutsenud vastavalt nendes gruppides antud juhtnööridele, seal on väga palju infot, soovitan tutvuda.

kui tühistab, siis jah, aga ma saan aru, et mingid lennukid ikka lendavad praegu. lennujaam pole päris tühi.

sama probleem. 

oleksin nõus kuupäevi vahetama, aga hinnad tõusevad automaatselt topelt (kuigi niisama ostes on hoopis odavamad hinnad). tundub ebaaus ja ootan lendude tühistamist, ja edaspidi ei lenda ryanairiga.

Tegu peab olema väga kontrollitud kliinikuga, et pärast ei peaks siin hingehinnaga teiste arstide vigu parandama...

Kasutan ka Transferwise kaarti, väga mugav on.

mina olen Transferwise kaardist aru saanud nii, et selle ja tavalise kaardi põhiline vahe on selles, et raha vahetatakse ümber kasutades nö mid-market vahetuskurssi ja Transferwise ise võtab vahelt tavaliselt 0.3-1,5% rahast, mida vahetatakse. Põhimõtteliselt sama kurss, mida sa näed kui googledad nt EUR to GBP. Tavalised pangakaardid kasutavad Mastercardi vahetuskurssi, mis on tihti kordades kallim. Nende hinnad on peidetud halvemasse vahetuskurssi ja inimesi ei informeerita, kui kalliks kaardi välismaal kasutamine osutus. Mõnikord võib sääst olla 10-15%. Transferwise kaardiga saab aktiveerida 50+ erinevat valuutat ja eelnevalt, näiteks, raha juba reisil vajalikuks valuutaks ümber vahetada, või siis sobival hetkel, kui on kurss kõige parem.