rants86

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
9 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Riia keklinnas on tõepoolest suur turg. Olen seal käinud. Ma ei teagi kas meil Eestis on nii suurt turgu. Seal on mitu suurt halli, ning lisaks ka väljas päris suur ala. Igas hallis eri kaup. Ikka soovitan käia. Äkki leiate endale midagi sobivat.

Kalleke, millisest piiripunktist Horvaatiasse sõitsite?

Millise reisifirma kaudu? Tahaks reisikava üle vaadata, et siis saaks edasi mõelda.

Olen vahepealsetel aastatel natuke mujal reisinud, kuid Norras on endiselt käimata. Huvi on endiselt Norra mineku vastu olemas.

Tere, äkki õnnestub see suvel Norras ära käia. Kellel suveks reisiplaanid tegemata, ning soovib samuti Norrat avastama minna, võtke julgesti ühedust. Äkki mõtleme midagi lahedat välja!

See suvel jäi küll Norras käimata, kuid see eest oli minul üks teine vahva reis. Aga Norra tahaks ikka minna - äkki õnnestub järgmisel suvel. Kellel huvi võib juba praegu endast märku anda, plaane pole kunagi vara teha.

Tahaks ikka osta Full HD kaamera. Õnneks tänapäeval ei pea mingite kasettidega jamama. Salvestad mälukaardile ja sealt edasi saab materjali lihtsalt arvutisse. Teine asi on juba materjali montaaž. Alaril on väga häid nõuandeid mida tasub tulevikuks meelde jätta.

Minule meeldib reisisaadetest kõige rohkem 4x4. Olen vaadanud nende erinevaid seiklusi. Praegu on eetris uued osad mis on filmitud 2014 suvel. Varem neid osasid näidatud pole. Ehuutuur on filmitud samuti 2014 suvel.

Pole kahjuks siiani reisikaaslast leidnud, kuid kui olen juba mõelnud, siis ei tahaks minemata ka jätta. Jääb üle ainult minna üksi mõne bussireisi firmaga. Eks ta algul natuke kõhe ole võõraste inimestega. Aga äkki leiab uusi tutvusi ja reisist kujuneb vägev seiklus? Mida teha?

Päris üksi minna ei taha, eriti veel kui ennem käinud pole. Sõbrad-tuttavad pole väga huvitatud seega ainuke võimalus mõne reisifirmaga. Teine võimalus on minna kellegiga kes on ennem käinud või on rohkem pealehakkamist. Olen isegi siit püüdnud otsida reisikaaslast, kuid siiani tulemuseta. Omal käel reisides oled ise oma aja peremees.