aronkatrin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi
1 meeldimist
2 postitust / 7 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Nägime Lembongani saarelt vulkaani ja mina ise suitsu ei näinud. Ilmad olid Balil super ja päikselised, ainult ühel päeval oli lühike vihmasadu.

Tulime täna Balilt. Kohapeal on olukord rahulik ja vulkaanist keegi ei räägi, kui ise ei küsi. 1

to: Larsen
Oleme plaaninud olla esimesed päevad Sanuris, siis liikuda Ubudisse ja reis lõpetada Seminyakis. Vahepeal on veel 4 päeva, mis olid plaanitud Amedisse, aga seal tühistasin eile hotelli. Amed on idarannikul ja nii tundus mõistlik.

Meil lend 19.10. Samamoodi jälgin ja vaatan, kuidas olukord areneb. Meil samuti Qatariga piletid.

Tänan, mõtleme siis läbi, kui palju riski oleme valmis võtma.

Mina soovitaksin Tenerifet. See on see koht, kuhu ma ise talvituma läheksin, kui mul oleks peres ka beebi. Tenerifel on teenused (arstid) hästi euroopalikud, päike paistab ja temperatuurid on mitte ülipalavad, aga täitsa mõnusad. Oleme seal kahel talvel käinud jaanuaris-veebruaris ning lõuna- ning edelarannikul on päeval olnud sooja 25 kraadi ja meri on ujutav. Põhjas on muidugi ca 10 kraadi jahedam, nii et piirkonnaks tuleks kindlasti valida Playa de Americas/ Costa Adeje ümbrus.

Tai on samuti täitsa tore, suurepärane koht reisimiseks. Beebiga siiski eelistaksin Tenerifet, sest Tais on kliima hulga palavam, mis teeb beebiga elu raskemaks. Oleme ise sunnitud olnud ka seal arsti abi kasutama ja see oli ok (saime inglise keeles suheldud), aga ilmselt see nii ikkagi suuremates (turistikamates) asulates. Samas Aasia mõttes oleks Tai ilmselt minu valik number 1.