Matty54

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

To reisisell..See Bulgaaria ,Rumeenia ja Istanbuli ringreis läks kliendile  maksma-450-500 eurot!(kindlustus,kahene tuba jne) Koos  tasuliste vaatamisväärsustega. 600-700 eurot!  Muud väljaminekud, veel sinna juurde..Nii et kallis bussireis.

To kaupo..14 päevane reis maksab 500 eurot. Kahekordne  buss mahutab 67 inimest.See teeb 33 500 erotot. Ilisõhtused hostelid, öömajad,praktiliselt ei maksa Viru-Reidele midadi.(püsiklkient)+ vana ja katkine  buss,mille Viru-Reisid,üürivad,poole hinnaga.Kohapeal vaatamisväärsuste külastamine ja pidulik õhtusöök,tantsuetendusega grupile.Sealt tuleb,  Viru-Reisidele,kopsakas summa taskusse!  Milline suurepärane  kasum, Viru-Reisidele.

..Kolm mehepoega hakkasid bussis,kohe tina panema. Need  kolm,olid arvatavasti,sarireisijad .."pats..kapten ja Andres..Toredad poisid,nalja kui palju!

Dubrovnikus müüdi Horvaatia,parimat veini! Ostsime niipalju,kui jaksasime kaasa võtta! Klekis puhkekohas ,terrassil nautisime veini ja kuulasime head horvaatia muusikat! Viru-Reisid´e grupp..