Pusake

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

10 meeldimist
2 postitust
26 kommentaari
Viimased kommentaarid

Minul mytripi kaudu ostetud Turkishi piletid. Käisin ikkagi nii palju Turkishile pinda, et lôpuks nad muutsid märtsi lennupiletid oktoobri vastu. Aga see oli igapäevane, mitmekordne pommitamine.

Romi0, mis kokkuleppele jôudsid nendega?

Maksavad nad üldse midagi tagasi? Mytrip siis.

Mul oli sama jutt mytrip-iga. Ja Turkish väidab, et septrmbris pole sams klass saadaval, aga momondos olemas sama hinnaklassi piletid. No mida!

Ma sain ka mytripi kätte, aga raha tagasi nad ei maksa. Kui tühistan, siis midagi tagasi ei saa. Homme üritan Turkishiga suhelda.

Kuidas on üldse võimalik mytrip.com-i telefoni teel tabada? On kellelgi õnnestunud?

Ma sain Turkishilt kirja, et pileteid saab muuta, aga lendama peab kuni 31.12.2020

Mytrip.com-i telefon isegi ei kutsu....

Ma ei mõelnudki seda, et mehega omavahel ei peaks olema ja lasteta reisima. Meie käisime Balil 5-aastasega ja tema jaoks oli see väga mónus ja täis emotsioone reis. Juba see, et laps sai praktiliselt piiramatult basseinis sulistada, maitsvaid puuvilju süüa jne. Lihtsalt igal perel on õigus ise otsustada, et kas nad lähevad Balile lapsega või ilma. Lennukireis tuleb mõlemal juhul kuidagi üle elada :)

Mina olen selline ema, kellel tekiksid süümekad laste ees, kui ainult mehega kahekesi puhkama läheksime, eriti Aasiasse. Seal ollakse laste suhtes väga sõbralikud. Ja kas tõesti saab beebinutt rikkuda kaasreisijate puhkuse enne kui ollakse sihtpunkti jõudnudki. Teemaalgatajale: lähtu enda perest, loomulikult on lennud rasked, ka täiskasvanule, aga ees ootab sind mõnus soe kliima ja sõbralikud inimesed :) Beebile igaks juhuks kaasa Enterol pulbrid (kõhulahtisuse raviks), hea oleks ka enda püreed ja pudrupulbrid, aga vbla mitte just kõikideks toidukordadeks.

Üldiselt on küll nii, et kallimas hotellis on ka nt massaaz kallim

Ergo vastus meile oli ka, et ei purska ju ja lennud pole tühistatud. Meil oleks 22. oktoober lend

Suur aitäh viimaste innustavate vastuste eest! Kartsin nii väga lendu, aga kui vulkaan Balil ei rahune, siis ei tule ka lendu. Ja puhkust Balil.

Meie lend on 22.oktoober ja ka lastega. Kui vulkaan peaks purskama hakkama, siis kõige suurem mure ongi gaasid, tuhapilv ja turistide paanika. Sest kõik ju tahavad sealt minema saada. Aga me oleme samuti ootel, et mis saab. Igasugune info kohapealt teretulnud. Sest juba levivad youtube-is videod purskava vulkaani kohta ja maskid pidid ka saarel otsas olema.

Me ei ole üldse nii noored. Ööklubides pole vist juba 10 aastat käinud. 2 aastat tagasi käisime ka Balil, meeldis vàga ja nüüd tahaks tagasi ;) Nii lihtne see ongi. Meie lapsed on meile väga tähtsad. Lihtsalt soovisin nõu, et kuidas nii väikse lapsega pikk lend võimalikult valutult üle elada.

Minu arust pole ju mingi kuritegu tahta perega puhata, eriti peale sellist olematut suve Eestis. Ja kõikide inimestega ei saa ma maailmas niikuinii arvestada. Pigem ootaksin veel soovitusi a la kuidas lennukireis lapsele mõnusamaks teha, mida tasub kaasa võtta kennukisse jne. Pikad lennud on öösel, baby basket Turkish Airlines-is broneeritud.

Me lendame Singapurist edasi Balile.

Kommentaare lugedes ma vist enamei taha reisile minna

Et tasub piletid tagastada? :(

Ärge nüüd siis minu pärast kaklema minge ;) Ma saan aru, et nii väiksega lendamine on nagu loterii- võib olla väga rahulik lend ja võib olla õudusunenägu. Laps on muidu seltskondlik. Aga lennuk pole päris vanatädi juubel. Lendaksime Turkish Airlines-iga.

Äkki on see hoopis bookingu süsteem? Minu kogemus on selline, et nende 3 tärni pole ikka meie Euroopa hotellide 3 tärni. Samas ei läinud ma Balile ka luksushotelle otsima. Ubudi ööbimine maksis meil nt 20 euri öö koos hommikusöögiga. Hinnaskaala on väga lai ja valikut jagub.

Soovitan sellist autojuhti nagu Made Sukarma- väga viisakas ja täpne inimene, kes pole ainult autojuht vaid ka suurepärane giid. http://www.balidiscoveryexperience.com. Aasta tagasi maksime päeva eest 550000 IDR

Meie olime novembris Inna Sindhu hotellis Sanuris, eelistasime hotelli basseini ookeanile. Kuigi jalgupidi sai ka seal käidud. Kuna tihtipeale on neil rannas tseremooniad, siis kõik ohverdused, mis nad randa toovad, ujuvad tôusu ajal vette: peata kanad, munad, muu söögikraam ja punutised ;) Samas, kui tseremooniat pole tükk aega olnud, on vesi suhtelist ok. ;)