bastille

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi
0 meeldimist
2 postitust / 3 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Tänud asjalike vastuste eest! Google maps näitab/pakub laupäeva öösel-vastu pühapäeva hulgaliselt metroo aegu seiklemiseks, sellega peaks vist ok olema, et siis sôidavad? Tavaliselt, kui káigus ei ole mingil ajal siis ta seda varianti ei paku, loodan et pange ei pane! Kui teaksin kindlalt siis ostaks bussipileti ette ära ja korras! :)

Suur aitäh kõigile kiirete ja abistavate vastuste eest. Kuna Londonis lõppeb programm laupäeva õhtul ca 23.00-00.00 siis hotelli “vahetus” ei sobiks hästi kavaga. Praegune hotell asub suht Oxford streetil ja google maps pakub varianti nt metrooga oxford circuse peatusest - stratfort stationisse, sealt London Stratfort also for westfield peatusest National express A9 bussiga otse Stanstedi.. ei tea kas väga “kilplase” trajektoor? Selle kava järgi oleksin lennujaamas 4.30(väljalend 6.35).

Kus kohas see “raam” on, millega neid kotte/kohvreid mõõdetakse? Ma olen päris palju Ryanairiga sõitnud, aga siiani ei ole selle raamiga kokku puutunud.. Kas lennukisse võetavat käsipagasit on hakatud kaaluma ka nüüd- peale uute reeglite jõustumist?