sabado

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

4 meeldimist
3 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui marsruut ja ajakava võimaldab, pakun välja hotell Annahof Domašovos. Kena hotell vaikses kohas.

Tere. Madridi loomaaed on üsna kehva ja kuidagi räpane, ei jätnud erilist muljet. Soovitan käia kuningapalees, sissepääs 10 €. Vahakujude muuseum pole ka midagi erilist, enamus kujudest on seotud Hispaania enda ajalooga. Ja veel:Atocha tänaval (raudteejaama poolses otsas, majanumbrid 88 kanti, on odavad Aasia (vist) poed.

Tere. Käisin Viru Reisidega paar aastat tagasi Hispaanias. Kuna võrdlusmoment puudub (olin esimest korda elus bussireisil), siis ei teadnud mida oodata. Aga ei oska ega leia põhjust viriseda: giid Sirje on väga hea giid ja tunneb oma tööd, buss ei läinud katki, bussijuhid olid vägagi tasemel, bussi pesti ja koristati iga päev. Igale poole jõudsime, mingeid probleeme ei tekkinud kusagil. Veidi harjumatu oli jah see varane tõusmine, aga kes tahab, magab bussis edasi. Bussireisil näeb ikka väga palju, kohti, kuhu muidu ei satu. Igale inimesele muidugi bussireis ei istu, eks peab ise teadma, kas meeldib, või mitte.

Valencias on ilusaim loomaaed, kus ma käinud olen.

Sagrada Familia piletid saab osta nende kodulehelt-15 € pilet. Igalt poolt mujalt ostes on hind kallim. Aktsepteeritakse elektroonseid pileteid, s.t.saad nutitelefonist ette näidata, ei pea olema välja trükitud paber. Ja sisenemisel oli eraldi värav on-line piletiga külastajatele. Olime seal paar nädalat tagasi.

Tere, tulin möödunud aastal oktoobri alguses: Valencia-Milan Bergamo 26 € ja Milan Bergamo-Tallinn 71.39. Kokku vaid 97,39. Puuduseks vaid see, et kuskil 8 tundi oli ooteaeg Milano lennujaamas, lastega see vast keeruline.

Tere, kasuta otsingumootoreid:Momondo, sky24, skypicker. Näiteks Finnair pakub lende Helsinki-Malaga 556 €, olenevalt kuupäevast. Tallinnast jah otselende ei ole.

Tänan dante. Olen aru saanud, et lennupiletite ostmine ja otsimine on üks paras teadus.Aga huvitav.Hinnad kõiguvad ikka meeletult,kogu aeg peab silma peal hoidma.Toredaid reise kõigile!

Tere. Tickets.ee annab ühe pileti hinnaks 84 €. Kuis soovin nelja piletit, on hind 95€. Kas siin on mingi nipp või saabki ainult ühe soodushinnaga pileti inimese kohta?

Lendasime septembris Tallinnast Ryanairiga Gironasse, kell 23 läbi jõudis lennuk Gironasse. Lennujaamast väljudes pöörad paremale, tõesti mingi 100 m minna ja seal on kiosk, kust müüdi kohe bussipiletid nii Barcelonasse, Gironasse ja vist kusagile veel. Buss tuli kohe veidi aja pärast. Meie ootasime kauem, ehk 45 min.umbes, sõitsime Gironasse. Ei oska öelda, kas see on vaid suveperioodil nii, võib-olla nüüd talvel tõesti ei käi see õhtune buss.

Tere.Tegemist Ryanairiga, tahan online check-ini käigus valida istekohti. Kohad valin ära, näitab et tuleb maksta 11.98 kuid maksma ei suuna ja enam edasi ei saa midagi teha. Kas ei saagi istekohti lisada kui broneeringu käigus pole seda tehtud?

Tšehhis jääb tee peale hotell Annahof Domašovo külas.Kena ja meeldiv,vaikses kohas ja pole kallis ka.