kripa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi
1 meeldimist
3 postitust / 4 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Suur tänu vastuste eest, ostsin ära :) 

Tänud neile, kes võtsid vaevaks vastata! 

Minu näitel oli siis broneeringus 4 väheolulist kellaaja muutust nädala jooksul, millest 3 esimese kohta saatis mytrip.com uue "travel reservationi", viimase kohta seda millegipärast ei tulnud.
Helistasin nüüd Turkishi Tallinna filiaali ja sealt öeldi, et kui muutus iseenesest sobib, siis ei pea neile helistama ja üle kinnitama, kuid see on soovitatav ja endale mugavam, kuna siis saab nt ise check-in'i teha. Mytrip-i kinnituste jm suhtes võis kerget skeptilisust tunnetada. 

Sekundeerin. Me küll esimest korda Tais - hetkel Chiang Mais ja tõepoolest otsisime eile välja minnes Eestist tuleku riided välja.
Kaaperdaksin aga veidi teemat, kuna oli plaanis niikuinii siit nõu küsida. Lendaksime homme Trangi, seal üks öö rannikul ja 22-28.12 oli plaanitud Ngai saare jaoks. Ilmateade näitab aga suht kõik need päevad vihma, äikest jms. Kuidas seal Andamani piirkonnas on, kas sajabki praegusel ajal reaalselt terve päev või pigem tähendab kõva tunni-paaritunnist sadu ja siis jälle päike? Meil u pool päeva aega tühistada majutus Ngail, päris liguneda kõik need päevad ei taha, aga teine variant oleks igati sobiv.

Tere!

Liitun ka teemaga, kuna piirkond sama, kuid huvi veidi teise nurga alt.
Nimelt plaanime mehe ja 2a lapsega minna septembri alguses u 10-ks päevaks Horvaatiasse. Lendudest tundub soodsaim, kiireim ja mugavaim valik Airbalticuga Riiast Rijekasse (Nordica oleks kõik oma otselennud nagu kuskile ära kaotanud või siis täis müünud, mõni nädal tagasi veel nagu oli?).
Kas Horvaatia põhja pool on ka kaheaastasega sel ajal piisavalt soe (sh vesi) ja mittetuuline või peaksime pigem panustama Spliti või Dubrovnikusse lendamisele (Riiast ei leidnud mingit valikut kummalisel kombel, Tallinnast lennud ümberistumistega ja oluliselt kallimad, Norwegianiga ka kallim ja kuupäevad ebasobivamad). On ka variant sõita mööda rannikut alla (rendika võtame kindlasti vähemalt mingiks ajaks ja kuskile maale kindlasti ka sõidame), kuid 2a-ga pikad autootsad pole ka just unistus.
Et kuhu maale üldse trügida, et oleks mõnus ja soe? Siin on nii palju kohti üles kiidetud - Plitvicesse tahaks kindlasti jõuda, kuigi lapsega jääb see ilmselt rohkem formaalsuseks - oskab keegi lapsega käinu ehk kommenteerida? Mljeti saart ja Makarskat soovitati väga, kuid need oleksid variandid ilmselt vaid Spliti või Dubrovnikusse lendamise korral.
Ühesõnaga plaanid veel täiesti vabad ja ka piletid ostmata ja bronnid tegemata, seega olen avatud kõigile kogemustele ja soovitustele nüüd veidi teise rõhuasetsusega. Aitäh!
(Varuvariandiks jääbki ilmselt see, et lendame Rijekasse ja vaatame koha peal, kuidas on ja kui tundub jahe, siis sõidame senikaua lõuna poole, kuni laps kannatab ja soe hakkab :))