Kaisu123

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

4 meeldimist
2 postitust
19 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas keegi on veetnud Kiievis aastavahetust?  Kui, siis kas tasub majutust vaadata nt. Maidani väljaku lähedusse?

Sõidame samuti sõbrannadega septembri alguses Gruusiasse. Ostsin piletid juba veebruaris, lend turkish airlines, Tln-Tbilisi ja tagasi Batumi-Tln, siis tuli juba hinnaks 253€.  Endil plaan 4 päeva Tbilisis ööbida ja teha väljasõit Kahheti poole. 5ndal hommikul liigume Kutaisi poole, käies teepeal huvitavamad kohad läbi. Kutaisis 1 öö. 6ndal külastada Martvili kanjonit ja siis juba edasi rongiga Batumi poole, kus oleme 6 ööd. Majutused võetud läbi bookingu. Hetkel samale marsuudile läbi Momondo ja Skyscanneri hind 360.- Alles hiljuti nägin algusega Riiast Kutaisi odavaid pileteid.

Qataril on kõik olemas, padi, tekk, hambahari ja pasta, silmaklapid, kõrvatropid ja isegi sokid. Ise lendasin 2017 dets. alguses ja ei olnud mingeid probleeme

Ah jaa, hind oleneb asukohast. Lennujaamast kõige odavam, aga me soovisime ainult 2ks päevaks. El Arenalil automaat 25-35€ päev. Firma nime ei mäleta kahjuks. Käisime paar kohta läbi ennem.

Rentisime mais El Arenalil auto. Ei mingot deposiiti ega lisakindlustust. Auto anti kätte pooliku paagiga ja paluti umbes sama kogusega tagastada. Siis oli l hind 1.30. Suutsime kahe päevaga ca 30l kulutada. Autod kõik kriimulised. Kui pöörasin sellele tähelepanu, siis vehiti ainult käega et see tühiasi. Ausalt ega seal ei näinud tõesti ühtegi autot vähemalt kriimuta. Parkimisel tehakse nn ruumi endale. Liiklus muidu vägagi ok. Mina soovitaks kohapeal rentida.

Tere! Lugedes La Palma saaare kohta tekkis soov kohe sinna sõita. Olen vaadanud tohutult lennu variante algusega Tallinnast. Eelkõnelejad on lennanud Easyga LGW-SPC. Küsimus, et kuidas Tallinnast mugavalt Gatwicki jõuda? Kas keegi ka läbi Rootsi on lennanud? Kui keegi on selle marsruudi läbinud, siis palun andke märku.

Alles lendasin ja võin kinnitada, et jah võib probleeme tulla.

Eelmine aasta sai käidud Costa Brava piirkonnas Malgrat De Maris. Meie seltskond jäi puhkusega küll väga rahule. Kui soovi mõni päev seigelda, siis rongiga väga mugav Barcelonat külastada. Samuti soovitan ära käia Monserrati mäel. https://www.lonelyplanet.com/spain/catalonia/monestir-de-montserrat Meie olime 3 tärni hotellis kõik hinnas H.Top.Planamar. Hotell nagu 3 tärni ikka, aga söökidega jäime väga rahule. Rand on üle sõidutee ca 60m.

Kindlasti tuleb veel pakkumisi. Ise ostsime küll varakult Qatar Airwaysi piletid ära jaanuaris selle aasta novemriks 369€ eest.
Jälgima hakkasin juba 2016 a novembris ja siis oli isegi Finnairil veidi üle 400€ pakkumisi jaanuariks ja veebruariks. Qatarit tasub jälgida juuli kuust uuesti.

Olen reisinud sama firmaga ja ostnud Cherryst. Kõik oli super. Alati on kõik info Cherry lehel olemas. Ise loen info alati mitu korda läbi. Tuleks ikka ise tähelepanelikum olla.

Puhkasime nüüd oktoobris Kreetal Hersonissoses. Käisime ära ka Spinalonga saarel. Hersonissiosest lähevad bussid minu teada päris tihedalt Agios Nikolaosesse, ca 45-50 km ja pilet peaks olema 3-4€ vahel. Hersonissioses tuleb minna peatänavale, otsida bussipeatus ja kui mõni buss peatub küsida Agios Nikalaosesse. Paat saarele väljub iga tunni tagant ja sõidab ca 30min. Kohapeal võid olla 1h, st sõidad tagasi järgmise paadiga või 2h, siis sõidad tagasi ülejärgmisega. Ise tundsin, et 1h jäi väheks ja oleks tahtnud ka kiidi teenust. Paadisõit edasi-tagasi 10€ ja pilet oli vist 5€ Iraklionis käisime ka ise bussiga, aga lihtsalt uitasime linna peal. Bussid liiguvad päris tihedalt. Meie küll kella ei vaadanud. Isu sai täis läksime lihtsalt bussijaama.

Ei tea kuidas detsembris, aga muidu on Kyrenias iga kolmapäev suur turg, kus on igasugu nänni, maiustusi, puuvilju jne. Cherry viib ka linnaekskursiooniga sinna, aga ei soovita, sest turul lastakse olla ca 20 minutit. Vaja ju turistid viia nahapoodi :) Linnas on palju pisikesi poode, selle vahega, et keegi ei tülita sind ja on väga meeldivad. Olen käinud Türgis 4 korda ja ei ütleks küll, et Küprosel nüüd kallis oli. Ilma kohta ei oska öelda. Ise käisime jaanipäeval.

Tänud info eest! Nu käime ära ja siis räägin kuidas oli :)

Tänud Martana! Ise loodan et hooaja lõpus ka ehk ei ole palju rahvast. Kui kaugel rand on, kui jalgsi minna? Kas auto ka rentisid? Kuidas liiklus?

Kahjuks ei ole ise ei Phuketis ega Balil käinud, aga ema käib mul iga aasta Phuketis puhkamas juba 7 a. järjest ja esimest korda sellel aastal käis ära ka palju kiidetud Balil. See pilt mis seal randades avanenes oli väga kole. ( piltidelt nägin ) Samas Phuketi randu ta väga kiidab. Balil on ka teisi tuttavaid käinud ja kommentaarid ikka koledad. Pidi olema väga räpakas ja ei korista keegi neid randu. Ise olen Sri Lankast huvitatud ja plaanis järgmine aastavahetus sinna reisida. arvan, et ka sukeldumis võimalused on seal olemas :)

Martana,kuidas Porto Village hotell oli? Plaanis minna 01.okt.Reisi ostes lubati 2 eraldi majakest,meid 8 inimest. Igasugused kommentaarid on teretulnud.

Maila, kuidas on hinnad võrreldes nt. Türgiga? Söök, jook transport. Kas Teie autot ei rentinud, kas saab ühistranspordiga hakkama? Tänud!

Olen leidnud ainult mõned positiivsed kommentaarid Riverside Premium Hotelli kohta, aga oleks samuti huvitatud arvamustest kellegilt, kes on seal puhanud hiljuti. Meie perel minek juuni kuus.