ktiits

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi
1 meeldimist
2 postitust / 8 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

3. Võta parem Visa kaardi kaasa ja siis koha peal vastavalt vajadusele automaadist sularaha välja. Hinnad olid üldiselt śillingites makstes pisut odavamad kui dollaris.

No see on oma valik. Kui üksi tahta olla autos, siis üldiselt tuleb vähemasti topelthind, kohati pakuti ka 4x hinda (lõuna pool).

Mina otsisin varianti, kus saaks mingi grupiga ühineda. Kokkuvõttes oli meid autos 3, teised kaks ka üksteist varem ei tundnud. Öldud oli, et grupis on max 6 inimest, ja viimase hetkeni oligi vist kaks veel tulemas, aga olid Arushas olles haigeks jäänud.

Tansaania poolel on praktlilselt kõik autod 6+2 kohaga, nii et see 6 on autost tulev piirang.

Ilmselt kui oleks 4-6 grupp endal välja pakkuda, siis oleks hind mingivõrra odavam, safaribookingus oli minu meelest osadel firmadel väljaski, et kuidas hind muutub, kui broneeringus rohkem inimesi. Ja osad firmad sellised üksikuid üldse ei võta jutule.

No küsisin neiltki, aga lõuna poole polnud neilgi midagi sobivat pakkuda. Põhja pool oleks nende kaudu ka saanud, aga tegin teise valiku.

Ma just kella ei vaadanud, ehk pool tundi. Minu lend saabus keset ööd, nii et ilmselt oli suht rahulik aeg lennuväljal. Tunnist räägitakse mitmel pool, mis tundub reaalne, viisa taotlejaid oli minu lennu pealgi palju ja üsna kiirelt edenes see protsess seal.

Ise küsin, ise vastan, aga ehk kellelegi hiljem abiks. Lõuna poolt ei leidnudki pikemat safarit, kus grupp üksikutest kokku pannakse. Põhja pool aga on pakkumisi ja firmasid palju. Nt siit saab otsida: https://www.safaribookings.com

Eelmine nädal sai Daris ka eurodega maksta, aga 50 EUR taheti ja ainult sulas.