Bachlorette

Uus kasutaja, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma tänan teid kõiki südamest vastuste eest :) Nüüd on kohe kindlam minna ;-) Aitäh :)

Aitäh vastanutele :)

Mõtlesin ja kaalusin siin ja otsustasin siiski ümber...pikem aeg oleks muidugi parem. Seega leidsin ka piletid hea hinnaga- lähen küll novembris arvatavasti ka sellest soodsam hind aga ma sellest väga ei hooli et mis kuu sees lähen. Aga ma lähen täitsa esimest korda oma käel teisse riiki ja minu inglise keel pole ka just kiita :) Lihtsamate asjadega saan hakkama :) Sellest hoolimata tahan väga Istanbuli minna ja valisin "Hostel Paris" Istanbulis. See oli asukoha poolest kõige parem ja hea hinnaga ka. Aga kuna ma sellel alal ikkagi võhik olen siis äkki keegi saab siin mind natuke aidata? Nimelt kui ma Atatürki lennujaama jõuan siis tuleb minna kõigepealt rongiga ja siis trammiga et hostelisse jõuda? Kuidas see Istanbulkarti ostmine käib? Kas sellest müügiautomaadist saab keelt (inglise) ka valida? Kas selles automaadis saab maksta kaardiga või sulas? Kas eurodega saab läbi või peab raha vahetama? Kas ühistranspordis valideerimine käib samamoodi nagu meil Tallinnas? Kui palju on 1 pilet eurodes? Kuidas ma tean kuskohas ma maha pean minema? Kas lennujaama lähedalt lähevad kohe rongid ja trammid jne? Kuidas ma tean, et valele poole ei sõida?

Kas keegi on ööbinud samas hostelis? Kas seal lähedal on ka mingeid söögikohti kus saab õhtust süüa ja mis hinnaga umbes (eurodes)? Mis hindadega on sealsed vaatamisväärsused?

Kas laevasõit käib ka Istanbulkart´iga? Kuidas ma laevale minnes tean kuhu sõita või millal need laevad väljuvad ja tagasi sõidavad jne? Ma olen täitsa võhik sellel alal aga enne minekut tahaks selliseid asju teada, et ära ei eksiks ja reist hoopis peavalu ei tekiks :)

Aitäh kes viitsivad vastata ;-)