atheeza89

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud Maunule! Paneme kõrva taha.

Tänud muidugi ka Uvale! Eelnevatest postitustest olen alternatiivse piiriületuse kohta lugenud, kuid polnud veel päris kindlad, kas kasutame seda. Aga kui piiriületus toimub laupäeval ja võib nii palju aega võtta, siis peame alternatiivi kindlasti kasutama. Kui pikad järjekorrad muidu Gradišces võiksid olla?

Mariboris oli plaanis sõita paralleelselt jooksvat Šentiljska cesta-Titova cestat pidi ja edasi Ptujska cesta kaudu linnast välja.

Tere,

Stardime Dubrovnikusse 10. juulil kell 13.00 Tartust. Oleme 8-si Renault Traficu väikebussiga ning üritame kohale jõuda ilma vahepealseid ööbimisi tehes kella 21-22ks (kohalik aeg) järgmise päeva õhtul. Autojuhte on meil neli.
Sõidame trassil Tartu-Kaunas-Bialystok-Varssavi-Ostrava-Viin-Maribor-Zagreb-Dubrovnik. Kuna Sloveenias sõidame "bussi kategoorias", siis üritame kasutada alternatiivset teed, mis jookseb kiirtee kõrval, et vältida mõttetut 60€ kulutamist edasi-tagasi sõiduks. Tšehhis, Austrias ja Horvaatias kasutame kiirteid.

Reisiplaan on järgmine:
11.-15.07 Dubrovnik (põikame korraks ka imeilusasse Mostari BIHis)
15.-18.07 Bol, Brac
18.-20.07 Novalja, Pag (pidavat olema Horvaatia Ibiza; kuna lapsi meie seltskonnas kellelgi pole, siis soovime paar õhtut pidutseda ka)
20.-23.07 Pula (käime kindlasti ka äsja avatud veepargis Aquacolors).
Vahepeale üritame mahutada ka mõnetunnised Rovinj ja Trogiri külastused.

Tagasisõitu Eesti poole alustame 23. juulil ning katsume õhtupoolikuks Viini jõuda. Õhtu ja järgmise päeva esimese poole tutvume linnaga. 24. juuli pärastlõunal sõidame Prahasse, kus veedame reisi viimase öö. Tartusse tagasi plaanime jõuda 26. juuli lõunaks.

Majutused oleme broneerinud kõik läbi Booking.comi. Tunneme end nii kindlamalt - teame, mida saame ja ei pea kohapeal selleks aega raiskama.

Mõtlesime Pulas peatudes külastada ka Veneetsiat. Kes ehk käinud on, oskavad äkki öelda, kas autoga on mõistlik minna? Või pigem daytripina praamiga?

Katsun reisil olles ka tagasisidet anda. :)