merili30

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisin Starlight Convention Center Thalasso & Spas 2014. a sügisel. Esmalt antud hotelli ketti kuulub ka Sunrise Park Resort & Spa, mis asub Starlight Convention Center Thalasso & Spa kõrval. Vahet ei ole, millises hotellis viibid, kuna kasutada on võimalik mõlema hotelli territooriumi. Teisalt soovitan siiski valida ööbimiseks Starlight Convention Center Thalasso & Spa, kuna see hotell on tunduvalt kaasaegsem. Sunrise fujee ja wc andsid kõvasti soovida, mistõttu usun, et ka toad ei ole seal kõige paremad. Starlight-is ööbisin nii bungolow-s (väike villalaadne majake) kui ka hotellitoas. Kindlasti soovitan valida võimalusel tuba hotelli, kuna see kaasaegsem, puhtam ning toa hinnas ka minibaar, mida iga päev täidetakse. Minibaar oli vist ka bungolows, kuid seal oli ainult vesi. Hotelli toas on veel erinevaid karastusjooke, šokolaadi jne.

Kui enne mainisin, et hotelli toad olid puhtamad kui bangalod, siis tahan siinkohal täpsustada, et hotell hoiab ja tegeleb kõvasti puhtuse hoidmisega, midagi hullu bangalotes ei olnud. Hotelli territoorium ilus ja puhas.

Hommiku-, lõuna- ja eriti õhtusöögi valik oli suur. Nädalas oli umbes 2 õhtut, kus õhtusöök oli eriti suure valikuga. Söögi osas peaksid kõik leidma endale sobiva. Muul ajal see-eest suurt midagi valida ei olnud. Infolehel on küll mainitud, et saab muul ajal ka süüa teistest kohtadest, kuid sellele ma lootma ei jääks. Meie mujalt küll midagi peale vee ja alkoholi ei leidnud. Tasuta alkohli ja vett on võimalik saada mõlema hotelli territooriumilt. Alkoholi all pean silmas sisuliselt kõike- võimalik saada lihtsalt rummi koolaga, kui ka teisi erinevaid kokteile+ veinid, siidrid jne. Paraku valdavas osas joogid soojad (kui ei lase jääd panna).

Tegevuste osas on mõlemad hotellid pigem tagasihoidlikud, mingeid suuri üritusi väga ei ole. Igal õhtul on mingi suurem show Sunrise-is, kuid see kestab max 1 tund. Starlight-is esines paaril õhtul mingi bänd, kuid see oli ka suht lühikest aega. Lood olid vaiksed ja rahulikud. Samuti kattus esinemine Sunrise showga. Öösel on avatud klubi.

Mõlemas hotelli külastajad 99% venelased. Suuresti on kõik ka orienteeritud venelastele- klubis venekeelsed lood, söökide hulgas venetoite, karaoke venekeelne, isegi bänd Starlight-is laulis vene keeles jne. Üldse õhkkond kuidagi venemeelne. Teenindajad suhtlevad klientidega vene keeles. Inglise keelt mõistetakse hotellis vähe, rääkimata muudest keeltest.

Rand oin fantastiline, kuid kui randa minna hiljem, siis kohta praktiliselt võimatu saada. Mööda rannajoont kuigi kaugele jalutada ei saa, sest tundus, et rand oli hotellide vahel ära jaotatud ning kui hakkasid siseneme võõra hotelli territooriumile (Starlight ja Sunrise territoorumi said mõlema hotelli külastajad kasutada), siis seal jalutasid turvad.Iga õhtu kostus ühelt võõra hotelli territooriumilt tuntuid inglise keelseid lugusid, soovisime vaatama minna (meie hotelloli peamiselt venelaste päralt), kuid siiski jätsime asja turvade pärast katki.

Hotelli soovitan, kui valdate vene keelt ja vene kultuuri vastu midagi pole. Sinna hotelli sattudes tundub, et külastate pigem Venemaad kui Türgit. Mind ennast see veidi häiris. Muus osas oli kõik okey.

Lähim linn Manavgat. Käisime seal kaks korda- soovitan minna. Taksoga vist oli (20 eurot ots). Riided soodsa hinnaga ja kvaliteetsed. Taksojuhid pakuvad tungivalt, et viivad teid linna ja toovad teid hiljem tagasi. Hind sellisel juhul veidi soodsam. Seda ma teha ei soovita, kuna sellisel juhul peate kindlasti kindlal kellaajal turul olema ja samal ajal kui te turul oma kindlat taksot ootate, siis turul olevad teised taksojuhid suunavad teid riideid jms ostma (umbes 10-20 minutit). Äärmiselt ebameeldiv.

Hiljaks jääda ei soovita, siis maksate tavahinna hoolimata sellest, et taksojuhi peate ikka ära ootama. Maksmise hetkel küsitakse suurem summa ja väidetakse, et taksojuht käis juba kokkulepitud kohas kokkulepitud ajal ja pidi sama sõidu uuesti tegema, kuna teie ajaliselt eksisite. Tegelikult ta pole veel kordagi käinud ja talle helistatakse alles siis kui teie olete kokkulepitud kohta jõudnud. Meile sõidu algul taksojuht ütles, et ta enne ei tule kui talle helistatakse, kuid hiljem väitis midagi muud. Sõidu algul soovib ta tungivalt hoolimata eeltoodust leppida kokku tagasitoomise kellaaeg. Tõenäoliselt on nö kokkulepitud kellaaeg selleks, et hiljem võimalusel kasseerida rohkem.

Hotelli juurest ma meeneid osta ei soovita, võimalusel sõita Manavgati- seal meenekaup ka soodsam.