Emmeliine5

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Olime Palangas ja Nidas 16-18.07. Ilm oli päikseline, pisut soojem kui Eestis (+22'C). 17.07 Palangas oli väga tuuline. Meie ujuma ja päevitama ei läinud, jalutasime niisama, nautisime ümbrust, melu ja vaatamisväärsusi.

Tere

Täpsustan veel, et meie sõit Palangast Liepaja kaudu Tallinna kanti võttis sõiduaega 9,5 tundi.

Meie võtsime Palanga esimese öömaja booking.com kaudu. Agava külalistemaja, peretuba hinnaga 60 eurot, sest saabusime Palangasse kl 22.30 paiku ja ei tahtnud kohapeal pimedas otsima hakata. Samas öömajas olime veel ühe öö, et mitte kaotada uue öömaja otsimisele aega. Jäime öömajaga rahule, ka mitmed teised Eesti pered ööbisid seal. http://www.booking.com/hotel/lt/sunny-side-apartments-palanga.html?sid=8c4c5e29348b2ec735ea36a34f7113ba;dcid=4;dist=0;group_adults=2;srpos=1;type=total&

Kahel järgmisel päeval sõitsime nii Palangas kui Kura säärel(Nida)ringi. Kõikjal olid väljas sildid, et pakutakse öömaja ja telefoninumber. Kedagi inimest sildiga tee ääres seismas ja majutust pakkumas ei näinud (olime seda teiste juttude põhjal eeldanud).

Kolmandaks ööks otsisime öömaja ise Palangas tänavat mööda jalutades ning meeldivat maja otsides. Peaaegu igal majal oli peal silt, et pakutakse tuba. Juba teise telefonikõnega saime lihtsa toa (kaks kahe inimese voodit, telekas, kapp) perele ühe maja teisel korrusel 30 euro eest (kaugus jalakäijate tsoonist ca 10-15 minutit). Tualettruum ja pesemisvõimalus olid küll toast väljas, kuid et rohkem ööbijaid ei olnud, siis see meid ei häirinud. Hommikusöögi tegemiseks pakuti ruume kõrvalasuva maja köögis, maja taga oli kena aed, kiik lastele. Nii et meil tekkis küll mõte, et järgmine kord tuleme ja otsime öömaja ka nii või võtame selle viimase öömaja pakkujaga ühendust.

Käisime Delfinaariumis 15.07.2015. Etendused algasid kl 13.00, 15.00 ja 16.00 või 16.30 (seda viimast aega täpselt ei mäleta). Kindlasti soovitan seal ära käia.

Kui tahate ainult Delfinaariumis käia ja Nidasse sõitma ei taha hakata, siis soovitaksin sinna sõita jalakäijatele mõeldud praamiga. Delfinaarium pole ka jalgsi minnes kaugel.

Autoga minnes oli 15.07 praamidel vabagraafik, nii et saime ruttu peale. Praamipilet (edasi-tagasi pilet) maksis 12,65€.